Zhiyun Crane M2S

 

Tvorba obsahu je dnes především o flexibilitě, přenositelnosti a hledání unikátního vzhledu. Nový stabilizátor Crane M2S od přední světové značky Zhiyun ztělesňuje přesně tyto atributy.

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
6 500 Kč s DPH
5 372 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Zhiyun Crane M2S je všestranný, neuvěřitelně kompaktní stabilizátor, který umožňuje pracovat s více zařízeními včetně bezzrcadlovek, mobilních telefonů a akčních kamer. Crane M2S je vybaven silnějšími motory, prodlouženými osami a nově také zabudovaným světlem přímo v těle stabilizátoru. Stabilizátor podporuje rychlé nabíjení, kompatibilní kameru lze napájet pomocí kabelu USB-C.

 

S hmotností pouhých 549 gramů je Crane M2S vysoce přenosný, stejně jako stabilizátor pro smartphone, ale má kapacitu pojmout i bezzrcadlovky, jako je Sony A7 S III s kompaktními pevnými objektivy. Ve srovnání se standardní sérií Crane M2 má nový stabilizátor super lehké tělo v kombinaci se silnějšími motory a prodlouženými osami. Díky tomu je nezbytností pro filmaře a tvůrce obsahu na cestách.

 

Nový stabilizátor Crane M2S od přední světové značky Zhiyun ztělesňuje přesně tyto atributy. Ať už natáčíte smartfonem Reels, lyžujete s akční kamerou nebo natáčíte bezzrcadlovkou video na YouTube, nový Zhiyun Crane M2S je stabilizátor přesně pro vás.

 

Crane M2S je vybaven nejnovější technologií rychlého uvolnění, která se dříve používala pouze u vlajkových stabilizátorů. Design rychlého uvolnění ve tvaru V poskytuje lepší efektivitu práce, zatímco duální bezpečnostní zámky zajišťují, že zařízení zůstane připojeno vždy, když to potřebujete.

 

Další novou funkcí je ultra jasné světlo zabudované přímo do gimbalu. Pomocí technologie zesilovače lumenů dokáže produkovat jas až přes 1 000 lumenů na ploše 2,8 m², což je ideální pro zachycení objektů přímo v záběru. Světlo má barevnou teplotu 5500K a hodnotu CRI 90+. Světlo lze nastavit na pět úrovní a barvu upravit pomocí čtyř dodávaných filtrů. Tyto filtry uživateli poskytují větší kreativní potenciál a kontrolu nad světlem.

 

 


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!