ZEISS Milvus 35mm f/1,4 ZF.2 pro Nikon

 

Univerzální ZEISS objektiv řady Milvus vhodný zejména pro portrétní fotografii. Manuální ostření umožňuje velice přesné zaostření, objektiv semůže pochlubit krémovým bokehem a excelentní obrazovou kvalitou. Je utěsněný proti prachu a stříkající vodě, celokovová konstrukce dodává objektivu jeho robustní a odolný charakter.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
49 290 Kč s DPH
40 736 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Tento, již desátý objektiv v řadě Milvus, je vhodný zejména pro portrétní fotografii nejen díky své světelnosti. Nízké clonové číslo umožňuje subjektu, aby jasně vystupoval z pozadí a fotograf tak může kreativně pracovat s ostrými a neostrými plochami. Manuální ostření umožňuje velice přesné zaostření a krémový bokeh poskytuje excelentní obrazovou kvalitu. I na plně otevřenou clonu plní objektiv veškerá očekávání. ZEISS Milvus 1,4/35 se jako doma cítí i v krajinářské fotografii. Ohnisko 35mm je skvělý univerzál a nemůže chybět ve výbavě žádného fotografa. Jako všechny ostatní objektivy řady Milvus, je utěsněný proti prachu a stříkající vodě a ani špatné počasí není žádný problém. Celokovová konstrukce dodává objektivu jeho robustní a odolný charakter.
Za použití asférických elementů, speciálních optických skel a pokročilým korekcím, dal ZEISS tomuto objektivu zcela novou optickou konstrukci, díky které jsou fotografie téměř zcela bez aberací a mají výborné zobrazovací schopnosti v celé šíři záběru, tzv. „od rohu k rohu“.
Všech deset objektivů řady Milvus v ohniscích od 15 do 135 mm jsou vhodné i pro natáčení videa. Manuální ostření s dlouhými ostřícími dráhami může být ovládáno i s pomocí ZEISS Lens Gear ozubených kroužků a follow-focus systému. De-click funkce u bajonetu ZF.2 umožňuje plynulé změny clony. Dalším benefitem řady Milvus při pořizování videa je jednotné barevné podání všech deseti objektivů. Při natáčení tak lze měnit ohniska a při tom zůstává zachována jednotná barevná charakteristika, což značně zrychluje následnou editaci videa.

 

Technická data ZEISS Milvus 1.4/35


Ohnisková vzdálenost: 35 mm
Rozsah clony: f/1,4 – f/16
Počet členů/skupin: 14 / 11
Zaostřovací vzdálenosti: 0,3 m - nekonečno
Volná pracovní vzdálenost: 0,14 m – nekonečno
Úhly záběru (diag./horiz./verti.): 64,2° / 55° / 38°
Průměr plochy obrazového pole: 43 mm
Pokrytí plochy (odpovídá formátu 24x36mm): 169.7 mm x 112.1 mm
Max. poměr zvětšení: 1 : 4,6
Úhel rotace ostřícího kroužku: 227 °
Závit filtru: M72 x 0.75
Max. průměr objektivu: 84.8 mm
Průměr ostřícího kroužku: 82.5 mm
Délka (bez krytek): 125.6 mm
Délka (s krytkami): 141.5 mm
Hmotnost: 1131g

Bajonet: Nikon F

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!