ZEISS Milvus 25mm f/1,4 ZE pro Canon

 

Špičkokový profesionální vysoce světelný objektiv pro full frame zrcadlovky. Využití najde zejména u krajinářské, architektonické a dokumentační fotografie a videa. Celokovová robustní konstrukce a zatěsnění proti prachu a stříkající vodě dělá z objektivu spolehlivého partnera do každého počasí.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
59 990 Kč s DPH
49 579 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

ZEISS Milvus 25 mm f/1,4 Distagon T* ZEObjektivy řady ZEISS Milvus byly konstruovány tak, aby splnily nároky dnešních nejvýkonnějších digitálních zrcadlovek a i těch které přijdou v budoucnu, díky jejich vysoké obrazové kvalitě i při nelehkých světelných podmínkách. Nové objektivy jsou charakterizovány harmonickým bokehem a velice vysokou mírou potlačení nežádoucích odlesků a „duchů“, díky ZEISS T* antireflexním vrstvám. Optimalizace povrchových vrstev snižuje pravděpodobnost odlesků, „duchů“ a světelných závojů více než kdy dříve a to i v kritických světelných podmínkách. Všechnu objektivy řady Milvus používají konstrukci plovoucích členů, která zajišťuje stabilní obrazový výkon při všech zaostřovacích vzdálenostech.

 

Díky vysoké světelnosti f/1.4 může tento objektiv zachytit skvělé momenty i při nízké hladině osvětlení. “I při plně otevřené cloně, nejsou viditelné téměř žádné barevné okraje (aberace),” říká Casenave. “I ty nejjemnější detaily jsou zachyceny s vysokým rozlišením a kontrastem až k samým okrajům.” Celokovová konstrukce dělá objektiv robustním a zatěsnění proti prachu a stříkající vodě dělá z objektivu ZEISS Milvus 1.4/25 spolehlivého partnera i při špatném počasí. 172° rotace ostřícího kroužku umožňuje precizní ostření pro jemnou práci při videu i fotografii.

 

Objektiv je vhodný zejména pro interview a dokumenty, kde se využívá jen přirozené světlo. ZEISS Lens Gear pak umožňuje používání follow-focus systémů. Nové objektivy ZEISS Milvus také umožňují pořizování vysoce kvalitního videa. „ I díky vysokému kontrastu vyhovují objektivy ZEISS Milvus nejmodernějším video standardům 6K a více, a mají stejné barevné podání,“ říká Casenave. Všechny objektivy ZEISS Milvus mají ostřící kroužky s velikým úhlem rotace, což umožňuje přesnější ostření a jsou vyrobeny z komfortní gumy, která zajišťuje jistý úchop při ostření. U objektivů s bajonetem ZF.2 je možné využít tzv.
Page 2 De-Click funkce, umožňující plynulou a tichou změnu clony. Celokovová robustní konstrukce objektivů ZEISS Milvus zajišťuje dlouhodobé a spolehlivé užívání. Dále jsou objektivy zatěsněny proti prachu a stékající vodě. Robustní kovová clona s integrovaným designem je součástí balení.

 

Technická data ZEISS Milvus 1.4/25:


Ohnisková vzdálenost: 25 mm
Rozsah clony: f/1,4 – f/16
Počet členů/skupin: 15 / 13
Zaostřovací vzdálenosti: 0,252 m - nekonečno
Volná pracovní vzdálenost: 0,093 m – nekonečno
Úhly záběru (diag./horiz./verti.): 81,2° / 70.8° / 50.4°
Průměr plochy obrazového pole: 43 mm
Pokrytí plochy (odpovídá formátu 24x36mm): 170.7 mm x 112.1 mm
Max. poměr zvětšení: 1 : 4,6
Úhel rotace ostřícího kroužku: 227 °
Závit filtru: M82 x 0.75
Max. průměr objektivu: 95.2 mm
Průměr ostřícího kroužku: 82.5 mm
Délka (bez krytek): 122.5 mm
délka (s krytkami): 140.2 mm
Hmotnost: 1225g

Bajonet: Canon EF

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!