ZEISS Batis 85mm f/1,8 (Sony E)

 

Středně dlouhý teleobjektiv s oblíbeným ohniskem 85mm pro full frame bezzrcadlovky Sony s bajonetem E. Díky špičkové optické konstrukci a vevstavěné stabilizaci poskytne velmi kvalitní obraz s působivým kontrastem a vysokým rozlišením. Objektiv je obzvlášť dobrou volbou pro svatební fotografie a portréty.

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
29 290 Kč s DPH
24 207 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

ZEISS Batis 85mm f/1.8

Středně dlouhý teleobjektiv ZEISS Batis 85 mm f/1,8, vybavený 11 členy v osmi skupinách, je postaven na základě optické konstrukce Sonnar. Členy objektivu jsou vyrobeny ze speciálního optického skla a navrženy tak, aby zajistily vynikající kvalitu obrazu. ZEISS Batis 85 mm f/1,8 je obzvlášť dobrou volbou pro svatební fotografie a portréty. Zeiss Batis jsou prvními objektivy s vestavěným OLED displejem, na kterém se zobrazí nejen vzdálenost zaostření, ale i rozsah hloubky ostrosti. Objektiv disponuje lineárním AF motorem pro rychlé a bezhlučné ostření. Tubus je vytěsněn proti prachu i vlhkosti.

Moderní design a široký rozsah použití
Objektiv optimálně využívá kvality senzorů a zobrazuje každičký detail s působivým kontrastem a vysokým rozlišením. Stejně tak nabízí rychlé a spolehlivé automatické zaostřování, podporuje manuální ostření a umožňuje vybrat si tu nejlepší volbu pro jednotlivé situace. Elegantní a moderní design – připomínající high-end objektivy ZEISS Otus – klade důraz na vynikající kvalitu objektivů a dává objektivům BATIS nezaměnitelný vzhled.

Funkce pro náročné uživatele
OLED displej zobrazující rovinu zaostření i hloubku ostrosti je inovací, která nemá mezi současnými  objektivy obdoby. Elektronický displej je snadno čitelný i v nízké hladině osvětlení.

Objektivy ZEISS Batis jsou vytěsněny vůči prachu i vlhku, a díky tomu je lze použít i v těch nejdrsnějších povětrnostních podmínkách. Rychlý, tichý pohon AF s lineárními motory umožňuje stálé zaostření objektu i při fotografování v hektických situacích. Kromě toho, praktický, pogumovaný zaostřovací kroužek podporuje manuální zaostřování a poskytuje plnou tvůrčí svobodu, pokud jde o kompozici snímku.

Objektivy ZEISS Batis mají plovoucí prvky, které kompenzují aberaci v celém rozsahu zaostření.

Bajonet: Sony E
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 85
Světelnost (f/): 1.8
Optická stabilizace: ANO
Průměr filtru (mm): 67
Sluneční clona (v balení): ANO
Délka (mm): 92
Hmotnost (g): 452

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!