ZEISS Batis 40mm f/2 CF pro Sony E

 

Nejuniverzálnější objektiv ZEISS řady Batis s ohniskem 40mm. Je určen pro full frame fotoaparáty Sony s bajonetem "E". Vysoce výkonný profesionální objektiv s rychlým AF ostřením a extrémně krátkou zaostřovací vzdáleností. Díky univerzálnímu ohnisku je všesranně využitelný od portrétů a street fotografie až po krajinářskou fotografii a architekturu.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
28 990 Kč s DPH
23 959 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

ZEISS Batis 40mm f/2 CF pro full frame Sony E

Nejuniverzálnější ohnisko z řady ZEISS Batis Family.

Nový ZEISS Batis 2/40 CF zaplňuje mezeru v řadě ZEISS Batis.

Se svými 40 milimetry je ZEISS Batis 2/40 CF (Close Focus) nejnovějším přírůstkem do této produktové řady. Tento základní objektiv řady ZEISS Batis nabízí rychlý autofokus a extrémně krátkou zaostřovací vzdálenost. Ohnisko objektivu ZEISS Batis 2/40 CF jej činí vhodným na spoustu různých použití, něco na co zákazníci netrpělivě čekali. Tento objektiv vyplňuje mezeru mezi ZEISS Batis 2/25 a ZEISS Batis 1.8/85.

Řada ZEISS Batis je vyvinuta speciálně pro full frame bezzrcadlovky Sony (Alfa 7 a Alfa 9). Řada objektivů ZEISS Batis je kompatibilní se všemi fotoaparáty s E-mount bajonetem a pěti objektivy pokrývá ohniska od 18 do 135 milimetrů. Spolu s těmito fotoaparáty zajišťuje ZEISS Batis 2/40 CF lehký, snadno uživatelný a vysoce výkoný systém který podává výjimečné
obrazové výstupy. Dále budete mít k dispozici minimální zaostřovací vzdálenost 24 centimetrů pro detailní záběry a poměrem zvětšení 1:3.3.

ZEISS Batis 2/40 CF zvládá i nejrůznější fotografické výzvy díky svému speciálnímu ohnisku 40mm. Od portrétů a street fotografie, až po krajinářskou fotografii a architekturu – to vše je možné díky tomuto pevnému ohnisku s vysokou rozlišovací schopností.

Díky vysokému mikro kontrastu a cloně f/2, dokáže tento objektiv krásně oddělit objekt od pozadí. Systém konstrukce "floating lens design" zajišťuje konzistentně výborné výsledky v celém rozsahu ostření, antireflexní vrstvy ZEISS T* potlačuje odlesky a zatěsněná konstrukce proti prachu a stékající vodě zajišťuje maximální obrazovou kvalitu za jakýchkoliv okolností. Pro kreativní práci nebo fotografování v šeru nabízí řada ZEISS Batis OLED displej který zobrazuje zaostřenou vzdálenost a hloubku ostrosti pro perfektní kontrolu nad místem zaostření.

Základní parametry:

 • ohnisková vzdálenost 40 mm
 • světelnost f/2
 • určen pro Sony E (full frame)
 • průměr filtru 67mm
 • minimální zaostřovací vzdálenost 24cm
 • maximální clona F22
 • odolnost proti prachu a stříkající vodě
 • náhledový OLED displej
 • optická konstrukce 9 členů / 8 skupin
 • délka 93mm (se sluneční clonou 106mm)
 • hmotnost 361g

Bajonet: Sony E

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!