ZEISS Batis 40mm f/2 CF (Sony E)

 

Excelentní univerzální objektiv s ohniskem 40mm. Je určen pro full frame bezzrcadlovky Sony s bajonetem E. Vysoce výkonný profesionální objektiv s rychlým AF ostřením a extrémně krátkou zaostřovací vzdáleností. Díky univerzálnímu ohnisku je všestranně využitelný od portrétů a street fotografie až po krajinářskou fotografii a architekturu.

Dostupnost: do 2 týdnů
DOPRAVA ZDARMA
31 590 Kč s DPH
26 107 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

ZEISS Batis 40mm f/2.0 CF

Excelentní všestranný objektiv pro bezzrcadlovky Sony s bajonetem E nabízí vynikající obraz a kvalitu zpracování včetně přesného automatického ostření.

S rychlou clonou f/2 a ohniskovou vzdáleností mezi středním širokoúhlým a standardním objektivem, je možné použít Zeiss Batis 40 mm f/2 CF na celou řadu subjektů, od portrétů po architekturu, dokumentární i pouliční fotografii. Minimální zaostření na pouhých 24 cm z něj dělá ideální nástroj pro zachycení zajímavých detailů nebo dokonce food fotografii. Prostě popusťte uzdu tvořivosti!

Plynulý a spolehlivý autofokus
Provedení systému zaostření vyžaduje extrémně přesné přesuny jednotlivých skupin v objektivu. Systém zaostření u Batis 40 mm f/2 CF a ostatních objektivů Batis je navržen tak, aby zajistil odolný a plynule fungující mechanismus automatického ostření, který tak poskytne nejlepší možný zobrazovací výkon.

Jedinečným rysem řady Batis je vestavěný OLED displej, který ukazuje ohniskovou vzdálenost a hloubku ostrosti při všech nastavených clonách. Díky vysokému kontrastu funguje stejně dobře za denního světla i za špatných světelných podmínek.

Zeiss výkon
I přes svůj kompaktní design, Batis 40 mm f/2 CF nemá žádné problémy s naplněním i těch nejvyšších očekávání profesionálních fotografů. Pokročilá optická konstrukce s 9 optickými členy rozdělenými do 8 skupin ve spojení s legendárním antireflexním potahem Zeiss T*, garantuje, že každý moment bude zachycen s výjimečným kontrastem a v takovém podání barev, které jsou synonymem slavné obrazové kvality Zeiss.

Hledáte nový objektiv s bohatým mikro kontrastem při plně otevřené cloně? Už jste ho našli!

O Zeiss Batis
Objektivy Batis s automatickým ostřením byly speciálně vyvinuty pro full-frame bezzrcadlovky od Sony. Důvodem pro jejich výrobu bylo vytvoření kompaktního, odlehčeného systému bez jakýchkoliv ústupků v kvalitě a výkonu.

Objektivy jsou plně kompatibilní se všemi fotoaparáty vybavenými E-mountem a nabízejí rychlý a tichý autofokus a také jsou utěsněné proti dešti a prachu.

Bajonet: Sony E
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 40
Světelnost (f/): 2
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 67
Sluneční clona (v balení): ANO
Délka (mm): 93
Hmotnost (g): 361

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!