Vanguard VEO 2GO 265CB

 

Poslední kusy za akční cenu!

Kompaktní a lehký karbonový stativ s kulovou hlavou. Tento cestovní stativ s váhou pouze 1,5 kg je vysoce skladný a díky kulové hlavě lze snímat ze všech možných úhlů otáčení a sklonu.

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Kompaktní a lehký cestovní stativ s váhou pouze 1,5 kg, s 5 sekcemi, vyroben z karbonových vláken. Je plně teleskopický a vysoce skladný, plně vytažená výška je 150cm, unese zátěž až 8kg. Díky kulové hlavě T-50 s destičkou systému Arca-Swiss QS-64 lze snímat ze všech možných úhlů otáčení a sklonu, zámkový rychloupínací mechanismus zaručí pevné a rychlé sestavení stativu. Součástí balení je též praktická přepravní brašna.

Výhody tohoto stativu
- Robustní kulová hlava T-50
- Masivní karbonová konstrukce
- Nízká hmotnost
- Volnost v rozestavení noh stativu
- Gumové nožičky se speciálním profilováním

Masivní karbonová konstrukce
Stativ je vyroben z karbonu, spojujícího vysokou pevnost a nízkou hmotnost. Stativ je tvořen dvěma sekčními teleskopickými středovými sloupy s jednou statickou sekcí pro skvělou stabilitu. Součástí stativu je i robustní kulová hlava T-50, která umožňuje přesné umístění fotoaparátu ve 3 rovinách.

Nízká hmotnost
Navzdory své vysoké pevnosti a stabilitě má tento model nízkou pohotovostní hmotnost pouhých 1500 gramů. Tento stativ je proto ideálním společníkem pro pěší i dlouhé výlety.

Volnost v rozestavení noh stativu
Každá z nohou stativu může být rozestavěna v jednom ze tří úhlů 21°, 50°, 80°. To umožňuje snadné umístění a vyrovnání stativu na nerovném terénu a na místech obtížně nastavitelných.

Gumové nožičky se speciálním profilováním
Nohy stativu jsou vyrobeny z odolné pryže a speciálně profilované, aby chránily před sklouznutím nohou. To je zvláště důležité při použití stativu na nerovném nebo kluzkém povrchu.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!