Vanguard Alta Pro 2+ 263AB 100

 

Stativový set lehkého 3dílného hliníkového stativu s kulovou hlavou s maximálním zatížením do 7kg.

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
4 550 Kč s DPH
3 760 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

ALTA PRO 2+ 263AB100 je stativový set s lehkým, 26mm 3dílným hliníkovým stativem s Alta BH-100 kulovou hlavou s nezávislou funkcí nastavení frikce a maximálním zatížením do 7 kg.
Unikátni multifunkční systém středového sloupku nastavitelného do každého úhlu (Multi-angle center column) pro maximální možnost využití při fotografování.

• 360° kulová hlava, panning, nastavení frikce, 2 vodováhy, "Arca-Swiss" kompatibilní rychloupínací destička
• Rychlé rozložení - intuitivní nastavení stativu během několika sekund
• Unikátní multifunkční systém středového sloupku (Multi-angle center column)
• Žádné protáčení středového sloupku - pevný šestihranný středový sloupek
• Polohovatelné 3dílné nohy s možnosti vyklopení ve 4 různých úhlech 20°, 40°, 60°, 80°
• Konstrukce z robustního hořčíku a leteckého hliníku pro dosažení nízké hmotnosti a dlouhé živostnosti
• Stativová hlava s vodováhou
• Výška v rozloženém stavu: 1739mm
• Výška ve složeném: 739mm
• Maximální zatížení stativu do 7 kg
• Mimořádně pevný a stabilní
• 3/8" závitové připojení pro jakékoli příslušenství
• Grip and Go - Non-slip - protiskluzové pogumování 2 horních částí nohou do každého počasí
• Speciální pogumované patky nohou, úhlově nastavitelné do každého terénu (patky s hroty lze zakoupit samostatně)
• Jako bonus brašna na stativ s ramenním popruhem

ALTA PRO 2+ 263AB100 je nový standard pro dokonalý výkonný stativ zaručující bezchybnou podporu nejen vašeho fotoaparátu, ale i kreativního pracovního postupu.

Využívá mnoho užitečných funkcí, jako:
Centrální stloupek a uzamykací mechanismus. Náš mechanismus umožňuje plynulé nastavení jednou rukou, bez námahy, a rychlou akci; náš jedinečný šestihranný středový sloupek poskytuje větší tuhost a stabilitu.
Volič pozice úhlů nastavení nohou - získejte dokonalé umístění a vyvážení stativu, které odpovídá každé pracovní situací pomocí silných a stabilních 4úhelných pozičních možností nastavení 20°, 40°, 60° nebo 80°.
Unikátní Twist lock systém - ultrarychlé 35° otočení na "Lock" nebo "Unlock" zajišťuje okamžitou a rychlou manipulaci. Tento pozoruhodný systém byl navržen tak, aby byl bezkonkurenční ve srovnání s jakýmkoli jinými stativy na trhu.

ALTA Link: je vybaven 3/8" závitovým konektorem, který umožňuje snadné připojení přídavných příslušenství, jako je osvětlovací technika, kloubová nebo ohebná ramena, tedy množství možností pro naše uživatele.

Vynikající kvalita zpracování a multifunkční výbava: Vyrobeno z materiálů prvotřídní kvality pro dosažení robustnosti a a lehkosti. Mezi mnoho skvělých vlastností patří: vodováha, závěsný systém pro středové zatížení stativu pro mimořádnou stabilitu, Grip and Go - Non-slip - protiskluzové pogumováni 2 horních částí nohou do každého počasí, Speciální pogumování patek nohou v úhlech do každého terénu (patky s hroty ALTA SF lze zakoupit samostatně).

Stativová hlava ALTA BH-100 s ergonomickým řízením tření, kontrolou frikce, přesným zámkem,vodováhou, 360° panoramatickým nastavením.
Univerzální rychloupínací systém typu Arca se zabudovaným bezpečnostním kolíkem, který zabraňuje náhodnému uvolnění fotoaparátu.

Fotoaparát rychle, snadno a přesně přemístěte pomocí hlavního pojistného knoflíku, který je snadno ovladatelný a ergonomický. Univerzální QS-60 V2 kompatibilní deska Arca s šroubem s 1/4" D-kroužkem zajišťuje kompatibilitu s jakýmkoli systémem rychlého uvolnění typu "Arca-Swiss". Alta BH-100 umožňuje plně bezpečné uzamykání, takže vaše zařízení zůstane na svém místě bez ohledu na úhel. ALTA BH-100 zaručuje dokonalou přesnost a ostrost u fotografií, které jsou důležité.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!