Vanguard ALTA Rise 33 messenger fotobrašna

 

Fotobrašna Vanguard v provedení "messenger" nové řady ALTA Rise. Unikátní systém "+6" umožňuje zvětšit šířku brašny až o 6cm. Praktická brašna z kvalitních materiálů zajistí výbornou ochranu pro vaši fototechniku. Dobře polstrovaný neklouzavý ramenní popruh a robustní rukojeť pro pohodlné nošení.

Dostupnost: není skladem
Doprava již od 149 Kč
1 990 Kč s DPH
1 645 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

ALTA RISE 33 je brašna, do které se vejde DSLR s objektivem (až 70-200 mm f / 2.8), 3-4 objektivy, blesk, příslušenství a 13“ notebook nebo tablet. Díky unikátnímu systému +6 umožňuje přidat jedným pohybem zipu 6cm na šířce, a přitom Vaše technika je stále chráněna.

  • Systém +6 - jedním pohybem je možné přidat na šířku 6cm
  • Rychlý přístup k technice
  • Bezpečně uskladnění - zajištěná zadní kapsa pro cestovní doklady a peněženku
  • Dobře polstrovaný neklouzavý ramenní popruh
  • Snadný transport, brašnu je možné připevnit k „troley“ vozíku
  • Výborné čalouněné obložení a polstrované děliče pro techniku
  • Žádné dlouhé hledání - světlé provedení interiéru (žlutá barva) umožňuje rychlé nalezení věcí
  • Dobře organizované - speciální kapsy na vše podstatné
  • Prostor pro 13“ notebook
  • Kompletní ochrana proti dešti

ALTA RISE 33 Messenger s revolučním systémem +6 který Vám umožňuje rozšiřovat a zužovat brašnu jedním pohybem zipu. Takže pokud budete potřebovat více místa pro další techniku nebo osobní věcí, stačí využit tuto funkci. Intuitivní ovládání umožňuje díky otevření zipu na boku brašny rychlé vynětí aparátu a ihned fotografovat.

ALTA RISE 28 má velmi dobré polstrování. Ideální pro DSLR s nasazeným objektivem (až 70-200 mm f / 2.8) , 3-4 objektivy a blesk. Nabízí další úložný prostor pro notebook 13“ notebook nebo tablet. Funkce +6 nabízí možnost získat další úložný prostor.

Praktické uspořádání vnitřních kapes brašny. Velká horní kapsa na zip umožní rychlý přístup a odložení důležitých věcí, jako jsou paměťové karty, kabely, baterie, nabíječky a smartphone. Speciální skrytá kapsa na zadní straně brašny chrání cennosti, jako jsou peněženky či cestovní doklady v blízkosti vašeho těla, kde jsou v bezpečí. Využijte výhod naší jedinečné kvality materiálů a konstrukce brašny, pogumování a celkové ochrany proti vodě a dešti.

ALTA RISE 33 se velice snadno a příjemně nosí díky protiskluzovému ramennímu popruhu. Brašnu můžete nosit buď přes rameno nebo přes hrudník. Díky robustní rukojeti můžete chytit tašku kdykoliv budete potřebovat a snadnou přepraviť i na „trolley“ Vašeho kufru.

SPECIFIKACE:

Barva: černá
Vnitřní rozměry: 330 × 165 (105+60) × 280 mm
Vnější rozměry: 400 × 210 × 340 mm
Hmotnost: 1350 g
Vnější materiál: 1260D*1800D polyester + 600D polyester
Vnitřní materiál: 150D polyester + samet


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!