Vanguard ALTA Access 38X fotobrašna

ACCESS 38X je dokonalá fotobrašna přes rameno pro rychlé akce, navržená pro fotožurnalisty a eventové fotografy na cestách. Díky pohotovému otevření jediného horního zipu je možno pořídit fotografii ve zlomcích sekundy. Tato fotobrašna s maximální kapacitou pojme profesionální digitální zrcadlovku, přídavné tělo, 5-6 objektivů, 15" notebook a stativ.

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
2 490 Kč s DPH
2 058 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

ACCESS 38X je dokonalá fotobrašna přes rameno pro rychlé akce „pořídit exkluzivní snímek“, navržená pro fotožurnalisty a eventové fotografy na cestách. Díky pohotovému otevření jediného horního zipu je možno pořídit fotografii ve zlomcích sekundy. A to nemluvíme o eliminaci tápání při hledání objektivu pro výměnu, sáhnutí pro blesk nebo jakékoli jiné činnosti při akci.

Dobře polstrované vnitřní prostory, přepážky a kapsy nabízejí snadné univerzální nastavení, snadné přenášení velké profesionální sady výstroje, sestávající z profesionální digitální zrcadlovky, přídavného těla, 5¬–6 objektivů (až do 300 mm f/4), blesku a velkého množství příslušenství. Bylo myšleno rovněž na uložení a ochranu dalších nezbytností – kapsa pro 15" notebook, speciální kapsy pro příslušenství a vnitřní a vnější kapsy. Pro rychle rostoucí počet profesionálů zabývajících se natáčením videí byl do designu začleněn náš optimální systém pro přenášení stativu a naše jedinečné uchycení lze rovněž použít pro přichycení osobních věcí, jako například bundy. U nás ve Vanguard víme, že skvělá brašna je ta, kterou chcete nosit i ve volném čase, a proto je klíčovou vlastností univerzálnost – odnímatelné vložky, přepážky a kapsy lze vyjmout a znovu vložit jediným snadným úkonem pro bezproblémovou proměnu z fotobrašny na messenger brašnu pro každodenní použití, a naopak!

Všezahrnující ochranné vlastnosti začínají u naší bezkonkurenční kvality, materiálů a konstrukce brašny zpevněné polstrovanými přepážkami a kapsami, a jsou dále podpořeny připraveností na jakoukoli situaci díky zajištění sucha naším zpevněným materiálem odolným vůči vodě/poškrábání v dolní části a celkovým zakrytím pláštěnkou proti dešti.

Způsob přepravy v brašně ALTA ACCESS ve stylu messenger je vylepšen dobře polstrovaným neklouzavým ramenním popruhem a přídavným popruhem pro stabilizaci těla pro optimální rozdělení hmotnosti při úhlopříčném zavěšení. Když není vyžadována rychlá akce, lze využít další způsoby pohodlného přenášení, jako například jednoduchou proměnu na konfiguraci popruhu na záda, nebo připojení k rukojeti vašeho zavazadla na kolečkách.

Nemůžete si dovolit selhání? ALTA ACCESS je pracovní řešení, o kterém jste vždy snili!

 • Rychlá akce „pořídit exkluzivní snímek“ – horní přístup ve zlomcích sekundy
 • Skrytí nebo odkrytí – dvojitá klopa pro skrytí nebo odkrytí identity v případě potřeby, s bonusovou značkou PRESS
 • Univerzální přenášení ¬– dobře polstrovaný neklouzavý ramenní popruh, stabilizátor těla a adaptabilita popruhu na záda!
 • Snadná přeprava – připojení k rukojeti vašeho zavazadla na kolečkách
 • Neustálá ochrana – dobré celkové polstrování s odstranitelnou vložkou a přepážkami
 • Dobrá organizace – mnoho speciálních kapes, organizérů a další 3 odnímatelné kapsy součástí příslušenství
 • Bezpečné uložení – zabezpečená zadní kapsa + kapsa pod dvojitou klopou, pro cestovní dokumenty a peněženku
 • Žádné tápání – jasně zbarvený interiér usnadňuje hledání věcí
 • Orientováno na firmy – pro uložení až 15" notebooku
 • Pro volný čas – proměna v messenger brašnu pro každodenní použití
 • Udržení stability – optimální vyvážení systémem pro přenášení stativu
 • Čistota a sucho – materiál dolní části je odolný vůči vodě/poškrábání
 • Ochrana před deštěm – kompletní zakrytí pláštěnkou proti dešti
 • Vnitřní rozměry 380 × 160 × 280 mm
 • Vnější rozměry 445 × 260 × 305 mm


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!