Tamron SP 35mm F/1.4 Di USD (Nikon)

SPECIÁLNÍ AKČNÍ CENA DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB !

Špičkový objektiv Tamron s ohniskem 35mm, určený pro full frame zrcadlovky Nikon. Objektiv nabízí vysokou světelnost f/1,4, dechberoucí ostrost, sametově měkký bokeh a nekompromisní výkon.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
19 490 Kč s DPH
16 107 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Objektiv Tamron SP 35mm F/1.4 Di USD pro Nikon je stvořen pro dokonalé snímky. Objektiv nabízí dechberoucí ostrost, sametově měkký bokeh a nekompromisní výkon. Cílem při konstrukci tohoto objektivu bylo dosažení maximální kvality obrazu. Zachyťte svou vizi! Objektiv vám nabízí ohniskovou vzdálenost 35 mm, expozici F/1,4, 1/ 800 sec a ISO 100.Objektiv od Tamronu pro dokonalý záběr

Našim cílem je poskytnout dokonalý obraz těm, kteří milují fotografování. Tamron SP 35mm F/1.4 Di USD je naším nejzářivějším nováčkem. Výjimečná kvalita obrazu s pomocí tohoto objektivu je zásluhou zařazena do série objektivů SP (Super power). Vše z technické kompetence společnosti Tamron a nové technologie povrchové úpravy bylo sloučeno, abychom konečně dokončily nejlepší objektivy v historii Tamronu. Nekompromisní rozlišení je kombinováno s výrazným bokeh efektem a vynikajícími manipulačními vlastnostmi. Zažijte jeho výkon na vlastní oči, dá vám to lepší způsob, jak vidět  svět.

Optický výkon vyhovující maximálnímu výsledku

Díky velmi vyoké kvalitě obrazu zachytíte každý tvar s dokonalou věrností. Pečlivě jsme odstranili všechny optické odchylky, které by mohly snížit kvalitu obrazu pomocí designu, který zahrnuje 14 prvků v 10 skupinách. Optická konstrukce obsahuje velkorysé uspořádání speciálních skel, čtyř členů LD (Low Dispersion) a tří prvků GM (Glass Molded Aspherical). Také nově vyvinutý BBAR-G2 (generování širokopásmového antireflexního záření) potah opravuje duchy a eliminuje šmouhy v nebývalém rozsahu a činí z každé fotografie jasný čistý záběr s úžasným kontrastem.Výjimečně spolehlivé, rychlé a přesné automatické zaostření

Pohon AF je vybaven USD motorem. Skutečným průlomem je ale úplně nový Dynamický vačkový mechanismus, který ovládá těžký zaostřovací mechanismus velké clony F/1.4 s nesrovnatelnou rychlostí a přesností. Tato inovace zajišťuje stabilní výkon AF a zvyšuje spolehlivost i v drsných podmínkách profesionálního fotografování, včetně vysokých a nízkých extrémních teplot.

Další vlastnosti:

- Vysoce odolný fluorový potah
- Konstrukce odolná vůči vlhkosti
- Mechanismus uzamykání sluneční clonyOptická konstrukce: 14 členů, 10 skupin
- Úhel pohledu (úhlopříčka): 63°26'
- MOD: 0,3m
- Max. mag. poměr: 1 : 5
- Počet lamel clony: 9
- Min. clona: F/16

Bajonet: Nikon F
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 35
Světelnost (f/): 1.4
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 72
Sluneční clona (v balení): ANO
Délka (mm): 102.3
Hmotnost (g): 805

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!