Tamron SP 15-30mm f/2,8 Di VC USD G2 (Canon)

 

Věrnostní kupon 2100kč

Kvalitní vysokorychlostní ultra širokoúhlý zoom objektiv 15-30mm pro full frame fotoaparáty. Nový model ověřeného objektivu s vynikajícím optickým výkonem a vysokou světelností f/2,8. Vestavná MPU jednotka (Micro.Processing Unit) značně zlepšuje rychlost a preciznost stabilizace a automatického ostření.

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Nový vysokorychlostní ultra širokoúhlý objektiv se zoomem, SP 15-30mm F/2.8 Di VC USD G2 (Model 041), pro full frame DSLR fotoaparáty.

Po získaném renomé s velmi kvalitním širokoúhlým zoom objektivem, model A012, Tamron navazuje na tradici vysokého optického výkonu a přichází s novým modelem SP 15-30mm F/2.8 Di VC USD G2 (Model A041).

Po začlenění nového elementu XGM (eXpanded Glass Molded Aspherical), stejně jako hromadných LD (Low Dispersion) elementů bylo minimalizováno zkreslení a boční chromatická aberace, které jsou častým problémem u širokoúhlých objektivů. K omezení záblesků a stínů byl více než kdy jindy použit nově vyvinutý XGM (eXpande Glass Molded Aspherical) povrch objektivu.

Tento vysoce rychlostní ultraširoký zoom objektiv s F/2.8 a ohniskouvou vzdáleností začínajíci na 15mm se může pochlubit vynikajícím výkonem. Navíc, vestavná MPU jednotka (Micro.Processing Unit) značně zlepšuje rychlost a preciznost stabilizace a automatického ostření. Tento vysoce rychlostní širokoúhlý zoom objektiv je model nové generace, vyznačující se vysokou kvalitou a prvotřídní optikou, která oživí vaše fotografické zážitky. S uvedením tohoto modelu se Tamron může pochlubit již se třemi modely, které nesou označení G2 včetně stabilizace VC a F/2.8.

 

VLASTNOSTI OBJEKTIVU

  1. Vysoce kvalitní a rychlý širokoúhlý zoom objektiv

Tento širokoúhlý objektiv disponuje s F/2.8 a ohniskovou vzdáleností začínající na 15mm. Tato kombinace nabízí velké rozlišení i po okrajích obrázku. Tamron díky začlenění nového elementu XGM (eXpanded Glass Molded Aspherical), stejně jako hromadných LD (Low Dispersion) elementů, které  redukují zkreslení a boční chromatickou aberaci, dosáhl takového rozlišení, kterým se mohou pochlubit objektivy s pevnou ohniskovou vzáleností.

  1. Nově vyvinuta AX povrchová úprava

AX povrchová úprava (Anti-reflection eXpand) je velmi efektivní pro širokoúhlé objektivy s vlastností propouštět co nejméně nežádoucího světla z okrajových oblastí a kontrolovat tak tok paprsků, které ovlivňují kvalitu obrazu. AX je revoluční, patentovaná technologie, kterou Tamron vyvijel za pomocí tajného výzkumu. Tato nová povrchová úprava odráží paprsky v okrajových oblastech ve stejném poměru jako uprostřed a nejen že překonává a zvláda problémy se zakřivením, ale také dokáže překonat problémy spojené s tradičně vyráběným vypouklým povrchem. Kromě toho je tento model spolu s eBand povrchovou úpravou (Extended Bandwidth and Angular-Dependency), která uplatňuje nanotechnologii a BBAR povrchovou úpravou (Broad-Band Anti-Reflection), která efektivně eliminuje tvorbu nežádoucích záblesků a stínu a přitom poskytuje jedinečný a mimořádně výjimečný, čistý obraz od kraje po okraj, jedinečný objektivem.

  1. Vysoce rychlostní automatické ostření AF

Díky vysokorychlostnímu dualnímu Dual MPU (mikroprocesová jednotka) a USD (ultrazvukový motor), poskytuje tento model velmi rychlý, tichý a vysoce precizní výkon automatického ostření s vynikající kompenzací vibrací.

  1. VC zaručí ostrost obrazu

Tamron zveřejnil jako první na světě vysoce rychlostní širokoúhlý zoom obketiv s F/2.8, který je vybaven s VC mechanismem (stabilizace obrazu). Tento model druhé generace byl ještě vylepšen o nové mechanismy, které předčí starý model A012.

  1. Zadní filtr

Model A041 umožňuje Canon uživatelům (EF) použít a nasadit filtry na zadní stranu objektivu a zamezit tak problémům spojeným s nasazováním filtrů na přední stranu vypouklé čočky.

  1. Vylepšená a odolná Fluorová povrchová úprava

Povrchová úprava přední části objektivu, která odvádí mastnoty a vodu. Objektiv je tak nenáročný na údržbu a více odolný proti otiskům prstů, prachu, vlhku a jiným nečistotám.

  1. Nový design

S novým SP designem, model A041 vykazuje stejné kvality a vlastnosti jako ostatní dva Tamron G2 modely (SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 (Model A032) a SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 (Model A025).

 

  1. Plně kompatibilní s telekonvertory a konzolí TAP-in ConsoleTM

 

  1. Konstrukce tohoto modelu je odolná proti vlhkosti.

 

  1. Serie SP

Úkolem objektivů v SP sérii je plnit náročné požadavky uživatelů a nabídnout radost a zábavu při používání. Díky implementaci SP série se podařilo zvýšit optiký výkon a kvalitu obrazu, kompatibilní s poslednímy high-pixel fotoaparáty.

 SPECIFIKACE

Model

: A041

Ohnisková vzdálenost

: 15‐30mm

Světelnost

: F/2.8

Úhel pohledu (diagonální)

: 110°32' - 71°35' (pro full-frame DSLR)

 

: 85°52' - 49°54' (pro APS-C DSLR)

Optická konstrukce

: 18 členů v 13 skupinách

Minimální zaostřitelná vzdálenost

: 0.28m (11 in) při plném přiblížení

Maximální poměr zvětšení

: 1:5 (f=30mm)

Průměr závitu filtru

: N/A

Maximální průměr

: φ98.4mm

Délka**

: for Canon 145mm (5.7 in)

 

: for Nikon 142.5mm (5.6 in)

Váha

: for Canon 1,110g (39.2 oz)

 

: for Nikon 1,100g (38.8 oz)

Lamely clony

: 9 (kruhová clona)

Minimální světelnost

: F/22

Stabilizace obrazu

: 4.5 stops (TELE) (CIPA Standards Compliant)

 (Canon: EOS-5D MKIII / Nikon: D810)

Standardní příslušenství

: Sluneční clona, zadní a přední krytka

Bajonet

: Canon, Nikon

Bajonet: Canon EF

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!