Sony FE 55mm f/1,8 ZA Sonnar T*

 

Kvalitní objektiv s ohniskovou vzdáleností 55 mm a velkou maximální clonou F1,8 pro těla fotoaparátů Full-Frame s bajonetem E disponuje působivým kontrastem a rozlišením značky ZEISS® Sonnar. Díky velké světelnosti můžete fotit z ruky za slabého osvětlení, aniž by utrpěla ostrost nebo čistota.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
26 390 Kč s DPH
21 810 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Výjimečná rychlost a kvalita ve formátu Full-Frame

Standardní objektiv s ohniskovou vzdáleností 55 mm a velkou maximální clonou F1,8 pro těla fotoaparátů Full-Frame s bajonetem E disponuje působivým kontrastem a rozlišením značky ZEISS® Sonnar. Fotografie můžete obohatit o efekt bokeh, s nímž focené objekty vystoupí oproti rozmazanému pozadí. Díky velké světelnosti můžete fotit z ruky za slabého osvětlení, aniž by utrpěla ostrost nebo čistota.

Rychlá clona F1,8 přináší široké kreativní možnosti

Proslulý kontrast a ostrost značky ZEISS® vytěží z fotoaparátů Full-Frame s bajonetem E to nejlepší a vysoká maximální clona F1,8 umožňuje vytvořit úchvatně krásný efekt bokeh na pozadí.

Legendární kvalita ZEISS vyrobená a kalibrovaná speciálně pro obrazové produkty Sony. Povrch T* pomáhá dosáhnout výjimečného vykreslení a kontrastu.

 

Minimální vzdálenost pro zaostření
0,5 m
Maximální poměr zvětšení (x)
0,14x
Průměr filtru (mm)
49 mm
Hmotnost
281 g

Bajonet: Sony E

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!