Sony FE 35mm f/2,8 ZA Sonnar T*

 

Objektiv ZEISS® s vysokou světelností, který je ideální pro širokoúhlé snímky a záběry zblízka a přináší vynikající kvalitu obrazu od kraje ke kraji. Je vhodný pro fotoaparáty s bajonetem E a snímačem Full-frame. Díky provedení odolnému vůči prachu a vlhkosti můžete bez obav fotografovat za každého počasí.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
16 990 Kč s DPH
14 041 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Plný formát – ostrý, široký a jasný výsledek

Tento pevný širokoúhlý objektiv ZEISS® s vysokou světelností a ohniskovou vzdáleností 35 mm je ideální pro širokoúhlé snímky a záběry zblízka a přináší vynikající kvalitu obrazu od kraje ke kraji. Součástí balení je speciální clona, která na kompaktní objektiv přesně padne. Díky provedení odolnému vůči prachu a vlhkosti můžete bez obav fotografovat i venku.

Jemné rozostření

Místo klasické mnohoúhelníkové clony má tento objektiv sedmidílnou kruhovou clonu, která umožňuje přirozenější zaoblené rozostření a efekt bokeh.

Vybroušený optický výkon

Asférické členy objektivu zachovávají vysoký kontrast (i při plně otevřené cloně). Optimalizují výkon a minimalizují zkreslení a plochost povrchu snímku.

Rychlé a živé ostření

Díky mechanismu vnitřního zaostřování se tubus objektivu nepohybuje. Objektiv tak může mít menší rozměry, rychlejší odezvu automatického ostření a kratší minimální zaostřovací vzdálenosti.

 

Minimální vzdálenost pro zaostření
0,35 m
Maximální poměr zvětšení (x)
0,12x
Průměr filtru (mm)
49 mm
Hmotnost
120 g

 

 

Bajonet: Sony E

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!