Sony FE 35mm f/1,4 ZA Distagon T*

 

Širokoúhlý objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 35 mm určený pro fotoaparáty s bajonetem E a snímačem Full-frame. Disponuje legendární optikou značky ZEISS®, což z něj dělá ideální volbu profesionálů i náročných fotoamatérů. Světelnost f/1,4 poskytuje lepší výkon při nízkém osvětlení.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
29 190 Kč s DPH
24 124 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Světelný širokoúhlý objektiv ZEISS® Distagon® Full-Frame

Kromě toho, že je objektiv ZEISS Distagon® Full-Frame se světelností F1,4 a ohniskovou vzdáleností 35 mm ideální volbou pro fotografování krajiny a momentek, usnadňuje také natáčení z ruky ve špatně osvětlených vnitřních prostorách a pořizování nočních záběrů. Díky malé hloubce ostrosti při nižších clonových číslech a kruhové cloně s 9 lamelami je vytváření plynulého efektu bokeh na pozadí portrétů nebo svatebních fotografií snadné. Existuje celé spektrum efektů, které lze vytvořit pouze s vysokou světelností F1,4. Minimální zaostřovací vzdálenost 30 cm umožňuje tímto objektivem pořizovat také fotografie květin a podobných objektů.

Legendární kvalita ZEISS vyrobená a kalibrovaná speciálně pro obrazové produkty Sony. Povrch T* pomáhá dosáhnout výjimečného vykreslení a kontrastu.

Minimální vzdálenost pro zaostření
0,3 m
Maximální poměr zvětšení (x)
0,18x
Průměr filtru (mm)
72 mm
Hmotnost
630 g

 

Bajonet: Sony E

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!