Sony FE 28mm f/2,0

 

Tento 28mm širokoúhlý objektiv Full-Frame se vyznačuje vysokou světelností F2.0 a výjimečným celkovým optickým výkonem. Propracovaná optika přináší výjimečnou ostrost v celé ploše snímku a krásně plynulý efekt bokeh. Díky světelnosti F2.0 snadněji pořídíte z ruky jasné fotky uvnitř budov nebo za slabého osvětlení.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
12 690 Kč s DPH
10 488 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Rozšiřte své vybavení o světelný 28mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností

Tento 28mm širokoúhlý objektiv Full-Frame se vyznačuje vysokou světelností F2.0 a výjimečným celkovým optickým výkonem. Jedná se o skvělou volbu k základnímu setovému objektivu. Propracovaná optika přináší výjimečnou ostrost v celé ploše snímku a krásně plynulý efekt bokeh. Díky světelnosti F2.0 snadněji pořídíte z ruky jasné fotky uvnitř budov nebo za slabého osvětlení. Vnitřní ostřicí mechanismus zajišťuje stabilní, tiché automatické zaostřování, které se hodí při natáčení videí i fotografování. A pokud chcete získat ještě širší perspektivu a lepší kreativní možnosti, využijte 21mm velmi širokou předsádku a 16mm předsádku rybí oko s úplným 180° pokrytím (úhlopříčně)

Chcete-li získat ještě širší perspektivu, využijte volitelnou 21mm velmi širokou předsádku nebo 16mm předsádku rybí oko.

 

Minimální vzdálenost pro zaostření
0,29 m (automatické ostření) / 0,25 m (manuální ostření)
Maximální poměr zvětšení (x)
0,13x (automatické ostření) / 0,16x (manuální ostření)
Průměr filtru (mm)
49 mm
Hmotnost
200 g

Bajonet: Sony E

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!