Sony FE 24mm f/1,4 GM

SONY SUMMER CASHBACK v hodnotě 2500Kč. Akce platí do 31.7.2024 nebo do vyprodání zásob.

Úchvatné rozlišení a clona f/1,4 v přenosném objektivu s pevnou ohniskovou vzdáleností 24mm.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
36 190 Kč s DPH
29 909 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Popis

Díky špičkové technologii dosahuje objektiv G Master lepšího výkonu s trvale vysokým rozlišením a jemným efektem bokeh i při nejširším nastavení clony f/1,4. Objektiv je kompaktní a nejlehčí ve své třídě, což zvyšuje jeho přenosnost. Nabízí také rychlé a přesné automatického ostření, nejvyšší úroveň kontroly a spolehlivost. 

Konfigurace objektivu

Objektivy řady G Master skvěle kombinují extrémně vysoké rozlišení a jemný efekt bokeh, a povyšují tak zpracování obrazu a kreativitu na dříve nevídanou úroveň.

Pokročilá optická technologie pro vynikající rozlišení i při cloně F1,4

Dva prvky XA (vysoce asférické) v optickém designu splňují přísné požadavky modelu G Master a přispívají ke konzistentnímu rozlišení napříč obrazem. K dispozici jsou také tři členy ze skla ED (s extra nízkým rozptylem), které efektivně potlačují chromatickou vadu. Tyto inovativní prvky optického designu minimalizují předozadní odlesky, takže zdroje bodového světla jsou přesně reprodukovány. 

Nejmodernější optický design věrně reprodukuje zdroj světla

Nový optický design se dvěma členy XA potlačujícími předozadní odlesky (jedná se o běžnou odchylku u objektivů s vysokou světelností). Předozadní odlesky mohou způsobit nepřirozené šíření zdrojů bodového světla, které mohou být výraznější na okrajích snímků.

Inovativní optický design v kompaktním a lehkém objektivu

Nový optický design snižuje průměr objektivu zapojením dvou členů XA, jednoho pro přední člen, který je obvykle na objektivu největší. To je zkombinováno s novým systémem pohonu ostření DDSSM (Direct Drive SSM). Celkově se podařilo dosáhnout výjimečně nízké hmotnosti pouhých 445 gramů. Díky menší velikosti i hmotnosti je tento objektiv ideální pro kompaktní modely s bajonetem E a poskytuje skvělou mobilitu.

Dechberoucí efekt bokeh modelu G Master

Kruhová clona s 11 lamelami zvýrazňuje přirozený efekt bokeh, kterého je dosaženo pomocí pokročilého designu a procesu výroby, který zahrnuje kontrolu sférické aberace. Minimální zaostřovací vzdálenost 0,24 metru (0,79 stopy) a maximální zvětšení 0,17x umožňují fotografování zblízka, které, v kombinaci s širokoúhlým záběrem objektivu, dokáží vytvořit dramatickou perspektivu s přispěním hlubokého a svěžího efektu bokeh.

Rychlé a přesné automatické ostření pro fotografie i videa

Nový a výkonný systém DDSSM, který byl optimalizovaný pro tento objektiv, poskytuje zhruba třikrát větší tah než předchozí systém pohonu zaostření. Lepší výkon nového systému DDSSM zajišťuje rychlejší, přesnější a tišší možnosti automatického ostření, čímž dosahuje vynikajícího výkonu při snímání fotografií i videí.

Kontrola a spolehlivost při pořizování fotografií i filmů

Přizpůsobitelná tlačítka aretace zaostření, kroužek clony, přepínač cvakání clony, manuální ostření s lineární odezvou, provedení odolné proti prachu a vlhku a fluorová vrstva na předním členu přispívají ke kontrole a spolehlivosti při snímání.

 

Specifikace a funkce

  • Špičkový širokoúhlý objektiv řady G Master s pevnou ohniskovou vzdáleností
  • Systém DDSSM pro tiché a velmi přesné ovládání ostření objektivu
  • Kruhová clona s 11 lamelami nabízí překrásný efekt rozostření
  • Dva prvky XA (vysoce asférické) v optickém designu modelu G Master přispívají k vysokému rozlišení
  • Konstrukce odolná proti prachu a vlhkost

 

Minimální vzdálenost pro zaostření: 0,24 m

Maximální poměr zvětšení (x): 0,17

Průměr filtru (mm): 67

Hmotnost: 445 g

 

Bajonet: Sony E
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 24
Světelnost (f/): 1.4
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 67
Sluneční clona (v balení): ANO
Sluneční clona (typ): ALC-SH154
Délka (mm): 92.4
Hmotnost (g): 445

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!