Sony FE 24-70mm f/2,8 GM

SONY SUMMER CASHBACK v hodnotě 5000Kč. Akce platí do 31.7.2024 nebo do vyprodání zásob.

Profesionální zoom objektiv 24-70mm řady GM s konstantní světelností f/2,8 ideálně kombinuje vysoké rozlišení a jemný efekt bokeh. Tento bezkonkurenční objektiv je skvělou volbou při fotografování vysoce kvalitních portrétů, krajin nebo momentek.

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
49 390 Kč s DPH
40 818 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Popis

Nová éra objektivů se standardním zoomem
Tento objektiv se zoomem a konstantní světelností F2,8 se nespokojuje s kompromisy a naplno využívá potenciál současných i budoucích fotoaparátů s vysokým rozlišením. Tento bezkonkurenční objektiv se standardním zoomem pokrývá ohniskovou vzdálenost 24 až 70 mm a jedná se tak o skvělou volbu při fotografování vysoce kvalitních portrétů, krajin nebo momentek.

Vynikající rozlišení a efekt bokeh
Vysoce asférický člen se špičkovou povrchovou úpravou nejen přispívá k působivému rozlišení napříč celým záběrem a rozsahem zoomu, ale také hraje klíčovou roli při dosažení jemného a plynulého efektu bokeh, který může být skvělým tvůrčím nástrojem při rozmanitých typech fotografované scény.

Přirozené vykreslování a barvy
Jeden člen ze skla ED (s extra nízkým rozptylem) a jeden člen ze skla Super ED byly navrženy tak, aby odpovídaly nejvyšším standardům. Výsledkem jsou přirozené barvy a obraz, který vypadá jako živý, přičemž kontrola axiální a laterální chromatické vady maximalizuje subjektivní rozlišení a přináší dechberoucí detaily. 

Clona s 9 lamelami pro ještě krásnější efekt bokeh
Pozoruhodnou krásu efektu bokeh, kterého dosáhnete s tímto objektivem, ještě umocňuje kruhová clona s 9 lamelami přispívající k jemnému, přirozenému osvětlení.

Jasný, rychlý objektiv se světelností F2,8 při jakékoli ohniskové vzdálenosti
Konstantní maximální clona F2,8 umožňuje snadno dosáhnout stálé expozice napříč celým rozsahem zoomu, a to i při nedostatečném osvětlení nebo zachycení akce pomocí krátkého expozičního času. Konzistentně vysoká kvalita obrazu při jakékoli cloně nebo ohniskové vzdálenosti

Přesné a vysoce rychlé ostření
Ultrazvukový motor s přímým řízením (DDSSM) minimalizuje rušivý pohyb a umožňuje objektivům s vysokou světelností dosáhnout velmi přesného bodového ostření. Pokročilý ovládací systém a propracované algoritmy pak zvyšují rychlost automatického ostření. Motor DDSSM pracuje plynule a tiše, díky čemuž se skvěle hodí pro fotografování i natáčení.

Všestranné ovládání zaostřování
Schopnost rychle reagovat na překotně se měnící typ fotografované scény může představovat rozdíl mezi tím, zda daný snímek pořídíte, nebo ne. Přepínač mezi manuálním a automatickým ostřením a tlačítko aretace zaostření jsou snadno přístupné a zajišťují všestranné, profesionální ovládání při fotografování různých objektů v různých prostředích. 

Mimořádná čistota a kontrast
Antireflexní nanovrstva od společnosti Sony potlačuje falešné odrazy, které způsobují odlesky a vícenásobný obraz, zvláště v protisvětle. Výsledkem je konzistentně vysoký kontrast a čistota obrazu s temnými odstíny černé při rozmanitých typech fotografované scény.

Aretace zoomu usnadňuje přenášení
Objektivy se zoomem se během přenášení mohou pod vlastní vahou vysunout, což je nejen nepříjemné, ale rovněž to zvyšuje riziko náhodného poškození. Přepínač aretace zoomu představuje snadný způsob, jak mechanismus zoomu během přenášení bezpečně a pohodlně zajistit

Zajištění a uvolnění sluneční clony
Mechanismus aretace předchází náhodnému uvolnění sluneční clony během přenášení a tlačítko uvolnění sluneční clony usnadňuje její sejmutí a nasazení.

Vysoká spolehlivost v drsném prostředí
Abychom dosáhli maximální ochrany a spolehlivosti v náročných prostředích, implementovali jsme speciální těsnění vůči prachu a vlhkosti. Můžete směle fotografovat v mírném dešti nebo za větrného počasí.

Konfigurace objektivu
Objektivy řady G Master skvěle kombinují velmi vysoké rozlišení a jemný efekt bokeh a povyšují tak zpracování obrazu a kreativitu na dříve nevídanou úroveň.

Bajonet: Sony E
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 24 - 70
Světelnost (f/): 2.8
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 82
Sluneční clona (v balení): ANO
Sluneční clona (typ): ALC-SH141
Délka (mm): 136
Hmotnost (g): 886

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!