Sony FE 24-105mm f/4 G OSS

SONY SUMMER CASHBACK v hodnotě 5000Kč. Akce platí do 31.7.2024 nebo do vyprodání zásob.

Nový kompaktní a lehký komplexní zoom Sony 24-105mm s clonou f/4 v celém rozsahu, určený pro fotoaparáty s full frame snímačem. Tento výkonný objektiv G Lens nabízí kvalitní obraz a skvělý optický výkon. K široké použitelnosti tohoto objektivu se zoomem přispívá i rychlé a přesné automatické ostření, vysoká spolehlivost a také lehká a mobilní konstrukce.

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
33 490 Kč s DPH
27 678 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Kompaktní a lehký komplexní zoom

Tento výkonný objektiv G Lens nabízí kvalitní obraz díky cloně F4 napříč rozsahem zoomu 24 mm až 105 mm. Kromě skvělého optického výkonu je také vybaven mobilní a lehkou konstrukcí, která je kompatibilní s modely s bajonetem E. K široké použitelnosti tohoto objektivu se zoomem přispívá i rychlé a přesné automatické ostření a vysoká spolehlivost.

Skvělá kvalita obrazu, i v okrajích v celém rozsahu zoomu

Pokročilá optika zajišťuje souvislé rozlišení i v okrajích obrazu v celém rozsahu zoomu. Čtyři asférické členy efektivně potlačují aberace, zatímco sklo ED (extra-nízký rozptyl) minimalizuje chromatickou vadu. Kruhová clona a pozorně kontrolovaný tvar sférické aberace přidávají kreativní možnosti, spolu s krásným, plynulým efektem bokeh a přirozenými vysokými jasy, které doplňují ostré a čisté zaostření.

Řešení s jedním objektivem pro mobilní, všestranné snímání

Skvělý optický výkon a vysoký poměr zoomu jsou sbaleny do kompaktního objektivu, který váží pouze 663 gramů (23,4 unce). Kompaktní lehký design pro modely s bajonetem E pro skvělou stabilitu systému a jednoduchou manipulaci. Tento výkonný objektiv vám umožní zachytit širokou škálu objektů a rozličných situací. Minimální vzdálenost zaostření je 0,38 metru (1,25 stop) a vestavěná optická stabilizace obrazu dále rozšiřuje jeho všestrannost.

Stálá clona F4 a automatické ostření pro focení i natáčení

Stálá maximální clona F4 udržuje jas v rozsahu zoomu i při změně ohniskové vzdálenosti. Systém automatického ostření DDSSM (Direct Drive SSM) od Sony nabízí rychlé, přesné a tiché zaostření. A přesný optický design minimalizuje zvětšování a zmenšování obrazu při ostření. To dělá z modelu FE 24-105mm F4 G OSS skvělou volbu pro focení i natáčení.

Profesionální spolehlivost a snadné ovládání

Fluorová vrstva na předním členu objektivu zabraňuje ulpívání nečistot, jako jsou oleje, špína a voda, a usnadňuje jejich odstranění, pokud se přilepí na povrch objektivu. Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti2 a přizpůsobitelné tlačítko aretace zaostření přispívají k profesionální ovladatelnosti a spolehlivosti.

Specifikace a funkce

- Objektiv G Lens se standardním zoomem

- Dva členy AA (Advanced Aspherical) pro vynikající rozlišení

- Antireflexní nanokrystalová vrstva od společnosti Sony pro zabránění odlesků a stínových obrazů

- Přímý pohon SSM pro tiché a velmi přesné ovládání ostření objektivu

- Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti

 

Minimální vzdálenost pro zaostření: 0,38 m (1,25 stopy)

Maximální poměr zvětšení (x): 0,31

Průměr filtru (mm): 77

Hmotnost: 663 g (23,4 oz)

Bajonet: Sony E
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 24 - 105
Světelnost (f/): 4
Optická stabilizace: ANO
Průměr filtru (mm): 77

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!