Sony FE 135mm f/1,8 GM

SONY SUMMER CASHBACK v hodnotě 2500Kč. Akce platí do 31.7.2024 nebo do vyprodání zásob.

Teleobjektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 100mm a vysokou světelností pro vynikající rozlišení na celé ploše obrazu i při nastavení clony F1,8 a fantastický efekt bokeh, který je doménou řady G Master.

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
42 890 Kč s DPH
35 446 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Sony FE 135mm f/1,8 GM

Objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 135 mm a světelností F1,8, vynikajícím rozlišením, efektem bokeh a automatickým ostřením
Díky optické technologii společnosti Sony vznikl teleobjektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností a vysokou světelností pro vynikající rozlišení na celé ploše obrazu i při nastavení clony F1,8 a fantastický efekt bokeh, který je doménou řady G Master.

Prvky XA a Super ED zajišťují vysoké rozlišení
Prvky XA (extrémně asférické), prvky ze skla Super ED (extra nízký rozptyl) a skla ED precizně zakomponované do pokročilé optické konstrukce účinně potlačují aberace, zatímco systém plovoucího zaostření společně s korekcemi aberací zajišťuje maximální rozlišení až po okraje snímku v celé ohniskové vzdálenosti objektivu.

Malá hloubka ostrosti a efekt bokeh řady G Master
Špičková povrchová úprava prvků XA a důkladná kontrola sférických aberací během designu i výroby poskytuje společně s kruhovou clonou s 11 lamelami úžasně jemný a elegantní efekt bokeh typický pro řadu G Master, který maximalizuje tvůrčí potenciál nízké hloubky ostrosti tohoto 135mm objektivu se světelností F1,8.

Dva přední a zadní lineární motory XD zajišťují mimořádně rychlé, přesné a tiché automatické zaostření
Důležitou roli hrají i inovativní lineární motory XD (extrémně dynamické), které s působivou rychlostí, přesností a spolehlivostí umožňují udržet zaostření na pohybujícím se portrétovaném objektu, umělcích na pódiu nebo podobně dynamických objektech, a zároveň poskytují tiché ovládání automatického ostření takřka bez vibrací.

Mechanizmus plovoucího zaostřování pro lepší snímání zblízka
Přestože se jedná o 135mm teleobjektiv, systém plovoucího zaostřování, který účinně potlačuje aberaci na všechny vzdálenosti zaostřování, umožňuje dosahovat minimální zaostřovací vzdálenosti pouhých 0,7 metru a maximálního zvětšení 0,25x pro fotografování zblízka. Drobné doplňky a další objekty tak lze zachytit v ohromném rozlišení s pozadím doplněným jemným efektem bokeh.

Kvalitní obraz, mobilita, snadná ovladatelnost, spolehlivost
Mezi důležité funkce patří přizpůsobitelná tlačítka aretace zaostření, omezovač ohniskové vzdálenosti, kroužek pro ovládání clony s přepínatelným cvakáním, konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti a přední člen s fluorovou vrstvou. Objektiv tak splňuje požadavky na ovládání a spolehlivost při snímání i natáčení filmů.

Konfigurace objektivu
Objektivy řady G Master skvěle kombinují extrémně vysoké rozlišení a jemný efekt bokeh, a povyšují tak zpracování obrazu a kreativitu na dříve nevídanou úroveň.
[1] Extrémně asférická čočka (XA) [2] Sklo Super ED [3] Sklo ED

Bajonet: Sony E
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 135
Světelnost (f/): 1.8
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 82
Sluneční clona (v balení): ANO
Sluneční clona (typ): ALC-SH156
Délka (mm): 127
Hmotnost (g): 950

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!