Sony Cyber-shot DSC-RX100 VII

 

Nejnovější 7.generace kompaktu oblíbené řady RX100. Uvnitř kompaktního těla je nabitý vším, co je třeba k pořizování úžasných snímků. Objektiv se zoomem 24-200mm doplňuje mimořádně rychlé automatické zaostřování, zdokonalená stabilizace obrazu a vysoce kvalitní záznam 4K videa.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
31 290 Kč s DPH
25 860 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Sony RX100 VII - Široký rozsah zoomu, vysoký výkon s vynikající rychlostí

Kompaktní fotoaparát RX100 VII dosahuje za pomoci technologií vyvinutých pro fullframovou bezzrcadlovku Sony Alpha 9 nové úrovně výkonu (při pořizování fotografií i záznamu videa) a nabízí tak uživateli jistotu profesionální kvality s kapesními rozměry při spontánním fotografování v běžných situacích.

Model RX100 VII je vybavený nově vyvinutým skládaným obrazovým snímačem CMOS Exmor RS CMOS typu 1.0 a obrazovým procesorem BIONZ X nejnovější generace. Tato kombinace přináší novou úroveň výkonu automatického ostření a rychlosti, která byla dříve dostupná jen u modelu Alpha 9.

Flexibilitu snímání zajišťuje objektiv ZEISS® Vario-Sonnar T* 24-200mm F2,8–4,5 s velkým rozsahem zoomu, díky němuž je fotoaparát RX100 VII všestrannou volbou pro nejrůznější typy fotografování. Díky tomu je vhodný pro všechny uživatele – nadšence i profesionály.

Nový standard automatického ostření v kompaktním fotoaparátu

Fotoaparát RX100 VII nabízí skvělých 357 bodů AF s fázovou detekcí v ohniskové rovině a 425 bodů AF s detekcí kontrastu. Kromě toho je s nově optimalizovaným ovládáním pohonu objektivu doby automatického ostřenív 0,02 s nejrychlejší na světě.

Díky velkému skoku ve výkonu sledování AF/AE během souvislého snímání fotoaparát provádí výpočty AF/AE až 60x za sekunduii a zachycuje rychlý pohyb rychlostí 20 sn./s pomocí sledování AF/AE, což umožňuje rychlé a přesné zaostření v každém okamžiku.

Mimo to snímač dále nabízí snímání bez blackoutu a kompletní náhled i při souvislém snímání rychlostí 20 sn./siii, stejně jako model Alpha 9. Fotoaparát RX100 VII přichází také s novým režimem sériového snímání single burst shooting, který umožňuje díky závěrce omezující zkreslení pořídit dokonalý snímek vysokou rychlostí až 90 sn./sx ve formátu JPEG/RAW.

Pořízení série snímků umožňuje fotografovi zachytit rychlý pohyb stejným způsobem jako při fotografování jednotlivých snímků. Fotoaparát v takové situaci pořídí sérii 7 snímků rychlostí 90, 60 nebo 30 sn./s, z nichž je možné vybrat ten nejlepší záběr.

Model RX100 VII představuje jako první kompaktní fotoaparát vyspělý tracking s real time AF a real time eye-AF. Tracking v reálném čase využívá nejnovější algoritmus vyvinutý společností Sony a součástí technologie je i rozpoznávání objektů založené na umělé inteligenci, která zajistí vynikající přesnost zachycení objektů pomocí dotykového panelu na zadním displeji.

Nejnovější verze uznávané technologie automatického zaostření očí „real-time eye AF“ společnosti Sony využívá rozpoznání objektu na bázi umělé inteligence k detekování a sledování očí v reálném čase. To zajišťuje vyšší přesnost, rychlost a lepší sledování u funkce automatické zaostření na oči u lidí i zvířat a umožňuje fotografovi soustředit se výhradně na kompozici.

Filmařský zázrak

Kompaktní rozměry a nízká hmotnost modelu RX100 VII (přibl. 302 g / 102 mm x 58 mm x 43 mm) umožňují nosit fotoaparát vždy s sebou a upevnit ho na místa, která větším přístrojům nevyhovují. V menším formátu se ale skrývá řada profesionálních funkcí pro nahrávání videí ideálních k pořizování záznamů na cestách – třeba při oblíbeném vlogování:

- Integrovaný záznam videa v rozlišení 4K se čtením plného počtu pixelů bez pixel binningu s vysokou přenosovou rychlostí XAVC S
- Tracking s ostřením real time AF a real time eye-AF při nahrávání videa
- 8x účinnější Active SteadyShot 4K, oproti standardnímu SteadyShot 4K
- Integrovaný vstup mikrofonu
- Hybrid Log-Gamma (HDR) / S-Gamut3.Cine / S-Log3, S-Gamut3/S-Log3
- Kompatibilita s doplňkem Movie Edit mobilní aplikace Imaging EdgeTM pro stabilizaci a úpravy filmů
- Záznam dat v pozici na výšku u videí
- Intervalové snímání pro úžasná časosběrná videa
- Mimořádně zpomalený záznam nahrávající až 1000 sn./s
- Výklopný displej s náklonem o 180 stupňů usnadňující vlogování


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!