Sony Alpha ZV-E10

 

Nový fotoaparát Sony Alpha ZV-10 s možností výměny objektivů, který je zaměřen na vlogování a videotvorbu.

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
18 190 Kč s DPH
15 033 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

POPIS

Tento vlogovací fotoaparát Sony nabízí rychlé a intuitivní možnosti protvůrce obsahu. Ty podporuje dotykový otočný displej, porovnání světla a automatická expozice v obličeje, takže je tvář jasná i při slabém osvětlení. Uplatnění nachází i přepínače pro bokeh a rozostření pozadí. Společně s 60+ kompatibilními objektivy Sony, které jsou k dispozici pro tento "vlogger" fotoaparát, nabízí ZV-E10 nové dimenze pro změnu vzhledu obsahu a zvýšuje atraktivitu fotografie i videa.

VIDEO 4K

Překvapivě velký snímač typu APS-C s rozlišením 24,3 MPX na tomto extrémněkompaktním fotoaparátu umožňuje zaznamenávat vynikající 4K (až 30p) a Full HD zpomalený pohyb (až 120p) s vynikajícím výstupem při slabém osvětlení a s příjemným bokeh.

OSTŘENÍ

Při nahrávání v rozlišení 4K systémem Real-time Eye AF umožňuje sledování zaostření videa. Stačí aktivovat režim "showcase" produktu pro rychlý a přesný přechod při zobrazování objektů na fotoaparátu.

ZÁZNAM VYSOKÉ KVALITY ZVUKU

Díky směrovému mikrofonu s ochrannou proti větru uslyšíte svůj hlas i v rušivých větrných podmínkách. K dispozici je i plně digitální zvukové rozhraní pomocí připojení externího kompatibilního zařízení.

OKAMŽITÁ STREAMOVÁNÍ

ZV-E10 je zařízení uzpúsobené pro živé vysílání na jakékoli platformě se skvělou kvalitou obrazu a zvuku. Jednoduše připojte kameru k USB portu vašeho počítače (standard UVC / UAC).

 

Optimalizováno pro vlogování 

Zadní 3,0 "dotykový LCD displej s 921,6 tis. body má možnost výklopění do strany. Ta je ideální pro natáčení videa nebo focení selfie přirozeným a intuitivním způsobem.

Obrazovka s bočním výklopem umožňila přepracovat horní desku. Ta obsahuje směrový mikrofon se třemi kapslemi, který je speciálně navržen pro záznam čelního zvuku z pření strany. Součástí balení je větrná clona pro vestavěný mikrofon, ta pomáhá dosáhnout čistšího zvuku při záznamu v extreriérech a venku.

Oba 3,5 mm porty pro mikrofon a sluchátka jsou přínosem pro nahrávání zvuku a patice Multi Interface Shoe přináší výhody záznamu zvuku. Tato patice pro příslušenství podporuje digitální zvukové rozhraní, které pomáhá dosáhnout nižšího šumu během nahrávání a také eliminuje rušení kabelů a potřebu externího napájení při práci s kompatibilními mikrofony.

Přední kontrolka slouží jako vizuální indikátor pro záznam. LCD také může zobrazit červený rámeček, který slouží jako další indikátor záznamu.

Živé streamování je možné přímo z kamery jednoduchým připojením fotoaparátu k počítači nebo kompatibilnímu mobilnímu zařízení přes USB, což umožňuje využití video a audio funkcí fotoaparátu pro živé vstupy na sociální média a videokonference. Standardy UVC a UAC umožňují lepší kvalitu obrazu a zvuku během streamování.

Bajonet: Sony E
Hmotnost (g): 340

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!