Sony 70-300mm f/4,5-5,6 G SSM II

 

Druhá generace teleobjektivu s rozsahem 70-300 mm se může pochlubit výtečnou optikou řady G, novými Nano AR vrstvami i pohotovějším zaostřováním (SSM motor). Objektiv je optimálním řešením pro fotografy, jež vyžadují profesionální kvalitu fotografií.

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
34 290 Kč s DPH
28 339 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Rozsah 70–300 mm s kvalitou objektivu G

Tento 70–300mm objektiv se zoomem je skvělý pro sport a přírodu a díky zaostřitelné vzdálenosti 1,2 metru též pro portréty a snímání květin. Antireflexní nanovrstva zvyšuje čistotu obrazu a zdokonalená optická konstrukce dosahuje vysokého kontrastu a rozlišení v celém rozsahu. Sledování s automatickým ostřením je rychlejší a konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti maximalizuje spolehlivost.

Široký rozsah zoomu 70 až 300 mm

Mimořádný rozsah zoomu pro řadu objektů – od portrétů po sportovní aktivity, a mnohem více! Díky minimální zaostřovací vzdálenosti 1,2 m je tento objektiv vhodný i pro použití na blízké vzdálenosti.

Mimořádná čistota a kontrast

Originální antireflexní nanovrstva společnosti Sony účinně potlačuje odrazy, a tím velmi výrazně omezuje odlesky a vícenásobné obrazy, v důsledku čehož se významně zvýší celková kvalita obrazu.

Funkce rychlého sledování pro fotografování sportu a přírody

Citlivý motor ostření SSM (Super Sonic wave Motor) a nový vysokorychlostní objektiv pro až čtyřnásobné zvýšení rychlosti automatického ostření a přesnosti.

Spolehlivě a snadno za jakýchkoliv podmínek

Spolehlivá obsluha v celé řadě podmínek je zajištěna designem, který zabraňuje vnikání prachu a vlhkosti do objektivu.

Konfigurace objektivu

Propracovaná konstrukce objektivu Sony G zdůrazňuje precizní rovnováhu mezi vysokým rozlišením a nádherným efektem bokeh na pozadí, který rozšíří vaše fotografické obzory.

 

 

Minimální vzdálenost pro zaostření
1,2 m
Maximální poměr zvětšení (x)
0,25x
Průměr filtru (mm)
62 mm
Hmotnost
750 g


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!