Sekonic L-858D

Multifunkční expozimetr se špičkovou technologií měření záblesků a integrovanou funkcí měření trvání záblesku.

Dostupnost: není skladem
DOPRAVA ZDARMA
16 990 Kč s DPH
14 041 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Nový model Sekonic SpeedMaster L-858D spojuje přes 60 let inovací od společnosti Sekonic se špičkovou technologií měření záblesků, aby vyplnil potřeby dnešních fotografů a filmařů. Vůbec poprvé byla do multifunkčního expozimetru integrovaná funkce měření trvání záblesku.

Model L-858D poskytuje důležité údaje o záblesku, které jsou nutné pro správné stanovení expozice při kombinaci přirozeného a zábleskového světla při použití funkce HyperSync®. Jak již název napovídá, SpeedMaster L-858D měří i krátké série záblesků v režimu HSS (vysokorychlostní synchronizace), a údaje využívá na přesné ovládání expozice při použití blesku.

Model L-858D obsahuje ty podstatné funkce a vlastnosti z populárního modelu L-478D, které umožňují fotografům překlenout hranice citlivosti ISO, rychlosti závěrky při zábleskovém a přirozeném osvětlení, jakož i snímkové frekvence (fps) a úhel závěrky u filmařů. Zvýšená citlivost senzoru dopadajícího světla a bodového senzoru odraženého přirozeného světla umožňuje měření při mimořádně nízké hladině přirozeného osvětlení.

Model L-858D kromě toho aktuálně nabízí kromě podpory rádiových odpalovačů PocketWizard i volitelné moduly na bezdrátové odpalování pro značky Elinchrom a Phottix. Se svou 2,7 " barevnou dotykovou obrazovkou a opravdu inovativními, pokrokovými a důmyslnými funkcemi se model L-858D posouvá k další generaci přístrojů na měření osvětlení.

Parametry:

  • 2,7 " barevný dotykový displej
  • Rozšířený rozsah citlivosti ISO 3 až ISO 13 107 200 + ISO 850
  • Rozšířený rozsah rychlostí závěrky 30 min až 1/16 000 s pro zábleskové světlo
  • Rozšířený rozsah rychlostí závěrky 30 min až 1/64 000 s pro přirozené světlo
  • Režimy Full HD Cine a CINE: 1 až 1000 fps a úhel závěrky 1 až 358 stupňů
  • Možnost připojení k softwaru DTS na počítačích MAC / PC kvůli aktualizaci firmwaru, uživatelským nastavením a specifikaci profilace expozice


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!