Samyang MF 85mm f/1,4 MK2 (Fuji X)

Objektiv 85mm s manuálním ostření, který nabídne vyjímečné výsledky za velmi dostupnou cenu. Je skvělý pro portrétní fotografiis jemným a krásným bokehem.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
8 990 Kč s DPH
7 430 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

SAMYANG MF 85mm f/1,4 MK2 je objektiv s manuálním ostřením navržený tak, aby poskytoval výjimečné výsledky za velmi dostupnou cenu. S maximální clonou f/1,4 je skvělý pro portrétování s jemným a krásným bokehem a pro fotografování při slabém osvětlení.

Kvalitní optická stavba
Optika objektivu sestává z 9 členů v 7 skupinách. Společnost Samyang používá hybridní asférické členy za účelem minimalizace sférických a zkreslujících aberací pro co nejostřejší obraz.

Dechberoucí bokeh, díky pokročilé optické konstrukci
Objektiv je opatřen 9lamelovou clonou poskytující ohromující efekt bokeh. To je skvělé pro vytváření snového pozadí u portrétní fotografie nebo pro zachycení jasně ohraničených slunečních paprsků.

Moderní funkční design
Objektiv má nový moderní design. Má ochranné kryty uzpůsobené proti působení vnějších podmínek, které ho efektivně chrání před vlhkostí a kapkami deště. Tím se zvyšuje ochrana před nepříznivým počasím o další stupeň.

 

Bajonet: Fuji X
Určeno pro formát snímače: APS-C (DX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 85
Světelnost (f/): 1.4
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 72
Sluneční clona (v balení): ANO
Délka (mm): 101
Hmotnost (g): 592

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!