Samyang AF 85mm f/1,4 II pro Sony FE

Speciální AKĆNÍ cena platí do vyprodání zásob !

Nový objektiv Samyang 85mm f/1,4 II je druhou verzí oblíbeného portrétního objektivu, který nově dostává lineární STM motory, které vylepší jeho používání u focení, nebo nahrávání videí.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
15 890 Kč s DPH
13 132 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Popis

Samyang AF 85 mm f/1,4 II –⁠ druhá generace oblíbeného portrétního objektivu pro fullframe bezzrcadlovky bajonetu Sony FE s vylepšeným optickým výkonem, optimalizovaným automatickým ostřením a kompaktnějším designem. Optická sestava objektivu obsahuje 11 optických prvků uspořádaných do 8 skupin a zahrnuje řadu speciálních prvků, které společně zajišťují mimořádnou kvalitu obrazu. Systém automatického ostření byl přepracován s motorem STM, který rychle a tiše zaostří objekty a lze jej ovládat mnoha způsoby díky přizpůsobitelnému tlačítku zámku AF a kroužku ostření. Tubus objektivu, vyrobený výhradně z kovu, disponuje těsněním vůči povětrnostním vlivům, aby se zabránilo pronikání vlhkosti, prachu a dalších nečistot.

 

Tiché a přesné ostření

Nový objektiv je vybaven lineárním krokovým motorem (STM) od společnosti Samyang, který uspokojí jak fotografy, tak videotvůrce svým tišším a přesnějším ovládáním větších a těžších skupin zaostřovacích čoček. Ve srovnání s předchozím modelem AF 85 mm je tento nový objektiv AF 85 mm F1,4 FE II optimalizován díky minimalizaci vibrací a hluku nikoliv jen pro fotografování, ale také pro natáčení videí.

 

Obrazová kvalita

Optickou konstrukci objektivu tvoří 11 členů v 8 skupinách a 11 členů a obsahuje speciální prvky (4 HR a 1 ED). V kombinaci s obrazovým snímačem full-frame společnosti Sony poskytuje tento objektiv vynikající ostrost a kontrast po celé ploše snímku.

 

Tlačítka pro pohodlné ovládání

Na straně objektivu se nachází vlastní přepínač, který lze nastavit na ruční ostření nebo tak, aby umožnil úpravu clony otáčením ostřícího prstence. Pod vlastním přepínačem je tlačítko pro zámek AF. Stisknutím tohoto tlačítka na objektivu uzamknete objektiv na danou zaostřovací vzdálenost. Prostřednictvím nastavení nabídky na těle fotoaparátu může uživatel tlačítku pro držení ostření přiřadit také jiné preferované funkce.

 

Odolný a ergonomický design

Nová generace objektivu se může pochlubit opravdu kompaktní a lehkou konstrukcí s váhou pouhých 509 gramů. Gumový ostřící prstenec je opatřen mikrovzorem, se kterým se pohodlně manipuluje a snáz se ovládá v případě, že na sobě máte rukavice. Těsnění proti povětrnostním vlivům umožňuje použití objektivu i v náročných povětrnostních podmínkách. 

 

 

 

 

Bajonet: Sony E
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 85
Světelnost (f/): 1.4
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 72
Sluneční clona (v balení): ANO
Hmotnost (g): 505

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!