Samyang AF 50mm F/1.4 pro Sony FE II

 

Samyang AF 50 mm f/1.4 EF II je pevný, kompaktní objektiv se základním ohniskem pro fotoaparáty Sony s bajonetem E. Toto sklo kombinuje obrazovou kvalitu, skvělou světelnost, design a příjemné rozměry.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
15 990 Kč s DPH
13 215 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Popis produktu

Samyang AF 50mm f/1.4 EF II je rychlý a kompaktní objektiv se základním ohniskem 50 mm pro fotoaparáty Sony s bajonetem E. Maximální světelnost f/1,4 a 9-lamelová clona nabízí jak velice malou hloubku ostrosti tak i krásný a jemný bokeh. Jedná se tedy o sklo, které se skvěle hodí na portrétní fotografii.

Speciální vrstvy

Optické členy objektivu jsou vybaveny vrstvou Ultra Multi Coating, snižující odlesky a duchy pro vyšší kontrast a věrnost barev. Optická konstrukce zahrnuje 3 HR prvky (s vysokým indexem lomu světla), 1 prvek s extra nízkým rozptylem a 2 asférické prvky. Pro doplnění zobrazovacích schopností je objektiv vybaven přizpůsobitelným zaostřovacím kroužkem, který lze změnit na jiné funkce pomocí spínače na tubusu objektivu. Na prvky objektivu byla aplikována vrstva Super Multi-Layer Coating, aby se minimalizovaly odlesky a současně to přispívá k vytváření kontrastně bohatých a barevně neutrálních snímků - i v protisvětle.

Autofocus

Motor automatického ostření Linear STM slouží pro rychlé a tiché ostření, které je vhodné jak pro fotografování tak i na video. V případě potřeby je samozřejmě k dispozici také manuální ostření. Ostření je realizováno interně, tedy přední člen se neotáčí, což je praktické v kombinaci s nasazeným filtrem (CPL, ND variabilním nebo přechodovým).

Využití objektivu

Objektiv je určen pro plnoformátové bezzrcadlovky Sony s bajonetem E, ale lze jej použít také s modely APS-C, kde poskytne ohniskovou vzdálenost ekvivalentní 75 mm. Světelnost f/1,4 je vhodná pro použití i za špatných světelných podmínek a také poskytuje lepší kontrolu nad polohou zaostření při použití technik s požadavky malé hloubky ostrosti.

Bajonet: Sony E
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 50
Světelnost (f/): 1.4
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 72
Sluneční clona (v balení): ANO
Hmotnost (g): 490

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!