Samyang AF 24mm f/2,8 Sony E

 

Kompaktní a lehký širokoúhlý objektiv s ohniskem 24mm, určený pro bezzrcadlovky Sony (bajonet E) s full-frame snímačem. Je vybaven rychlým a přesným systémem AF s minimální zaostřovací vzdáleností pouhých 0,24m, čímž je ideální pro outdoorové akce, ale také pro detailní fotografie krajin, selfie, portrétů, jídla, při cestování, sportovních akcích apod.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
6 990 Kč s DPH
5 777 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Objektiv Samyang AF 24mm F2.8 je určený pro full frame digitální bezzrcadlovky Sony E, jako jsou fotoaparáty řady Sony α7 nebo α9. Je speciálně navržen tak, aby oslovil nadšence a profesionály, kteří jsou připraveni udělat další krok ve fotografování. Je vynikajícím společníkem k vytváření uměleckých děl z každodenních okamžiků. Tento lehký širokoúhlý objektiv zdědil proslulou kvalitu obrazu řady Samyang širokoúhlých objektivů a poskytuje tichý, rychlý a přesný systém AF.

Samyang AF 24mm F2.8 FE váží okolo 93,6 g a je široký pouhých 3,8 cm (bez sluneční clony a zadní krytky). Optická konstrukce tohoto objektivu se skládá ze 7 členů v 7 skupinách a poskytuje vysoké rozlišení od středu obrazu až k rohům. Tři asférické členy a dva členy s vysokým indexem lomu spolu s povrchovou úpravou Ultra Multi Coating pomáhají minimalizovat chromatické aberace a nežádoucí rozptyl světla.

Kompaktní a lehký design nabízí přenosnost a pohodlí potřebnou pro dlouhý den. Tento objektiv by byl nejlepší volbou pro každodenní fotografy, kteří chtějí zachytit každodenní momenty s vysokým rozlišením. Objektiv Samyang AF 24mm F2.8 FE je vybaven rychlým a přesným systémem AF a minimální zaostřovací vzdáleností 0,24m, čímž je ideální pro outdoorové akce, ale také pro detailní fotografie krajin, selfie, portrétů, jídla, při cestování, sportovních akcích apod.

Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 24 mm
Světelnost: F2.8
Konstrukce objektivu: 7 členů v 7 skupinách
Minimální zaostřovací vzdálenost: 24 cm
Průměr filtru: 49 mm
Délka: 37 mm
Hmotnost (bez sluneční clony a krytky): 93 g
Celková hmotnost: 120 g
Počet lamel clony: 7
Maximální clona (F): 22
Typ bajonetu: Sony E
Vhodný pro žánr: portréty, zvířata, street foto, sportovní akce, krajiny, turistika
Ohnisko: pevné

Bajonet: Sony E

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!