Samyang 35mm f/1,4 AS UMC pro Canon (AE)

 

Vysoce světelný, manuální širokoúhlý objektiv určený pro full frame fotoaparáty. Jedná se o profesionální objektiv, který poskytuje výjimečné rozlišení a ostrost díky své vynikající optické konstrukci.

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Samyang 35mm f/1.4 AS UMC je vysoce světelný, manuální širokoúhlý objektiv určený pro full frame fotoaparáty, ale hodí se také pro fotoaparáty s APS-C snímačem. Jedná se o profesionální objektiv, který poskytuje výjimečné rozlišení a ostrost díky své vynikající optické konstrukci.

Objektiv Samyang 35mm f/1.4 AS UMC byl navržen tak, aby vyhovoval jednookým a digitálním zrcadlovkám. Na full frame fotoaparátech má ohnisková vzdálenost 35 mm univerzální použití. Jedná se o jasný a světelný širokoúhlý objektiv ideální pro krajiny, žurnalistické a každodenní fotografie.

Vysoká světelnost poskytuje krásný efekt bokeh, který je ideální především pro portréty, kde je preferováno lehce rozostřené pozadí či popředí. Tato technika pomáhá oddělit subjekt od pozadí, což nabízí velmi příjemné a profesionální výsledky. Díky 8mi lamelové kruhové cloně je jemnost a hladkost efektu bokeh u tohoto objektivu opravdu vynikající.

Optická konstrukce tohoto objektivu se skládá z 12 členů v 10 skupinách a zahrnuje 2 HR členy s vysokým indexem lomu a 1 asférický člen (ASP), který minimalizuje barevné aberace. Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) poskytuje vysoký kontrast a důvěryhodnou reprodukci barev. Konstrukce plovoucích optických členů zajišťuje zachování vysoké kvality obrazu a rozlišení v blízké zaostřovací vzdálenosti.

Tento objektiv je dodáván s přední a zadní krytkou, sluneční clonou a měkkým sáčkem na objektiv Průměr filtru je 77 mm.

Hlavní vlastnosti:
Vysoká světelnost f/1.4
Asférický člen a HR členy
Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC)
8mi lamelová kruhová clona
Plynulý ostřící kroužek

Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 35 mm
Světelnost: 1.4
Konstrukce objektivu: 12 členů v 10 skupinách
Minimální zaostřovací vzdálenost: 33 cm
Průměr filtru: 77mm
Délka: 109 - 137,8mm
Váha: 690 - 780 g
Počet lamel clony: 8
Maximální clonové číslo (f): 22
Vhodný pro žánr: architektura, fashion, glamour, street foto
Ohnisko: pevné

Bajonet: Canon EF
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!