Samyang 35mm T/1,5 VDSLR AS UMC II pro Canon

 

Širokoúhlý objektiv s manuálním ostřením, který je určený pro fotoaparáty s full frame snímačem. je pečlivě navržený pro tvorbu profesionálních filmů a videí.

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Samyang 35mm T/1.5 VDSLR AS UMC II je širokoúhlý objektiv s manuálním ostřením, který je určený pro fotoaparáty s full frame snímačem.

Samyang 35mm T/1.5 VDSLR AS UMC II je pečlivě navržený pro tvorbu profesionálních filmů a videí. S plynulým clonovým kroužkem můžete clonu měnit plynule a potichu. Světelnost můžete změnit hladce a tiše pomocí odnímatelného clonového prstence. Hodnota "T", která řídí skutečné množství světelného přenosu, a stupnice vzdálenosti jsou označeny na obou stranách objektivu pro snadnější a přesnější manipulaci. Objektiv pracuje v manuálním systému clony a vysoká světelnost umožňuje přirozené fotografování za různých světelných podmínek.

Optická konstrukce tohoto objektivu se skládá z 12 členů v 10 skupinách a zahrnuje 2 HR členy s vysokým indexem lomu, které zajišťují kompaktnost objektivu a zvyšují ostrost, a 1 asférický člen (ASP), který minimalizuje barevné aberace pro dosažení vynikající kvality obrazu a vysokého kontrastu od středu obrazu až k rohům i při plně otevřené cloně.

Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) optimalizuje průnik světla a minimalizuje nežádoucí záblesky a stíny. Objektiv Samyang 35mm T/1.5 VDSLR AS UMC II je známý pro svůj krásný a měkký bokeh. Konstrukce plovoucích optických členů byla použita k dosažení co nejmenší zaostřovací vzdálenosti.

Objektiv je dostupný pro fotoaparáty s bajonetem: Canon EF, Nikon F  a Sony E. Dodáván je spolu se sluneční clonou ve tvaru květiny, přední a zadní krytkou a měkkým pouzdrem.

Hlavní vlastnosti:
1 asférický člen (ASP)
2 HR členy s vysokým indexem lomu
Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC)
Hladký a plynulý ostřící prstenec
Video objektiv

Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 35 mm
Světelnost: 1.5
Konstrukce objektivu: 12 členů v 10 skupinách
Minimální zaostřovací vzdálenost: 30 cm
Délka: 109 - 137,8 mm
Hmotnost: 695 - 785 g
Průměr filtru: 77 mm
Maximální clonové číslo (T): 22
Ohnisko: pevné

Bajonet: Canon EF
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!