SONY Alpha ZV-E1 tělo

SONY SUMMER CASHBACK v hodnotě 7500Kč. Akce platí do 31.7.2024 nebo do vyprodání zásob.

ony ZV-E1 představuje plnoformátovou (full frame) bezzrcadlovku, mířící na kreativní tvůrce obsahu, jako je natáčení vlogů, streamů nebo video rozhovorů. Sony ZV-E1 nabízí rozlišení 12 Mpix, 4K video, rychlý a spolehlivý hybridní AF, kvalitní záznam audia nebo 5-osou stabilizaci obrazu. To vše navíc v lehkém a kompaktním těle s intuitivním ovládáním a celkově zvýšenou výdrží díky velkokapacitnímu akumulátoru.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
61 390 Kč s DPH
50 736 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Popis produktu SONY ZV-E1

Bezzrcadlovka Sony ZV-E1 míří primárně na moderní kreativní tvorbu a tedy na fotografy/kameramany, kteří se zaměřují na tvorbu video a foto obsahu, především pro online sdílení. Přesně k tomu je ZV-E1 vyladěna, včetně praktických funkcí jako je intuitivní ovládání, velký LCD, kvalitní záznam zvuku, podpora nejpoužívanějších foto a video formátů nebo velká výdrž baterie. Sony ZV-E1 zajistí, že vaše nápady budou rychle a kvalitně zaznamenány, kdekoli a kdykoli si vzpomenete.

 

Parametry a funkce

Sony ZV-E1 disponuje full frame senzorem s rozlišením 12,1 Mpx, který současně může zaznamenávat video v kvalitě až 4K (3840 x 2160 bodů) a to i v náročnějších světelných podmínkách. Vysoká citlivost ISO 80 – 102 400 (v rozšířeném módu dokonce ISO 40 – 409 600) zajistí, že vaše videa a fotografie budou vždy ostrá a kvalitní, za všech světelných podmínek. Z obrazových formátů podporuje ZV-E1: JPEG, RAW a HEIF. Pro lepší ovládání i prohlížení pořízeného materiálu slouží přehledný a otočný LCD 3,0" s rozlišením 1 036 800 bodů. Rozsah expozičních časů se pohybuje od 30 sek až 1/8000 sek.

 

Video možnosti

Kvalitní video se Sony ZV-E1 usnadní filmový vzhled s profily obrazu S-CINETONE a Cinematic Vlog. Fotoaparát navíc umožní prostřednictvím bezplatné aktualizace firmwaru vytváření působivých zpomalených záběrů v rozlišení 4K při snímkování 24p, 30p, 50p, 60p nebo až 120p (full HD). K dalším zajímavým funkcím patří takové vychytávky jako například: změna bokeh efektu (rozostření pozadí) nebo naopak velké proostření scény, tzv. „product showcase“ - funkce pro recenzenty, požadující naopak maximální ostrost objektů v záběru.

 

 

Hybridní AF s AI technologií

Sony ZV-E1 využívá technologii UI (umělé inteligence), díky které lze používat pokročilé hybridního automatického ostření (AF), které mimo jiné detekuje lidské oči, domácí zvířata a další pohybující se objekty. Kromě toho přináší další, nové funkce, kam patří například: automatická kompozice a stabilizace záběru. Ruku v ruce s pokročilým automatickým ostřením na bázi AI a s 5-osou stabilizací obrazu, jde také například také vysoce kvalitní (profesionální) záznam zvuku a velkokapacitní baterie, což zajistí, že během focení i natáčení budete mít vždy dostatek energie pro vaše tvůrčí záměry.

 

 

Další pokročilé funkce

Mezi další praktické funkce Sony ZV-E1 patří například kompenzace nežádoucí změny zorného úhlu (kompatibilní pouze s objektivy Sony) nebo možnost tvorby vlastních LUT souborů. Spolu s rozsáhlou nabídkou více než 70 dostupných full frame objektivů Sony, jste téměř neomezeni co do úhlu záběru a kreativního zobrazení scény. Z dalšího příslušenství určitě stojí za zmínku i řada špičkových digitálních mikrofonů ECM s nimiž zachytíte zvuk v té nejvyšší kvalitě a bez rušivých elementů.

 

 

Mobilní aplikace

Pomocí nejnovější mobilní aplikace lze dále fotoaparát Sony ZV-E1 spárovat se chytrým telefonem a natáčet, přenášet vysoce kvalitní videa přímo do telefonu. Fotoaparát je navíc připraven na streamování ve 4K 30p nebo Full HD 60p bez nutnosti použití záznamové karty či dalšího podpůrného software.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!