Sigma CERAMIC PROTECTOR WR 72mm

 

Špičkový ochranný filtr pro nejnáročnější profesionály, kteří vyžadují nekompromisní ochranu drahé optiky.

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
2 390 Kč s DPH
1 975 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Nejvyšší řada ochranných filtrů SIGMA PROTECTOR CERAMIC WR je absolutní špičkou ve své třídě a byla navržena s cílem uspokojit potřeby těch nejnáročnějších profesionálů, kteří vyžadují nekompromisní ochranu drahé optiky. Zcela nový typ optického skla s názvem Clear Glass Ceramic, který vznikl ve spolupráci s firmou Ohara Corporation, patřící již více než 80 let mezi světově uznávané výrobce kvalitního optického skla, vyniká oproti konvenčním ochranným filtrům až 10x vyšší tvrdostí a oproti chemicky tvrzeným ochranným sklům až 3x vyšší tvrdostí.
Keramické sklo je také mimořádně odolné vůči poškrábání, praskání a tvorbě tříštivých úlomků, které mohou dodatečně poškodit optiku. Specifické vlastnosti materiálu Clear Glass Ceramic umožňují snížit tloušťku skla filtru až o 50 % a redukovat váhu až o 30 % oproti ostatním řadám SIGMA PROTECTOR.
Samozřejmostí je i 100% bezbarvé optické sklo s povrchovou úpravou WR (water-repelent), která efektivně odpuzuje vlhkost a mastnotu a usnadňuje údržbu filtrů. Součástí je i antistatický nátěr zabraňující ulpívání drobných prachových částic a nechybí ani ručně dělaný černý nátěr okrajů skel, který brání vzniku parazitních vnitřních odlesků.

Celková reflektivita nátěru je pouhých 0,24 % viditelného světla a povrchová úprava WR zvyšuje odolnost proti poškrábání 10x oproti základnímu nátěru Super Multi-Layer Coating použitému u základní modelové řady SIGMA PROTECTOR.

Proč zvolit filtry značky SIGMA?

Filtry byly vyvinuty s důrazem na maximální optickou kvalitu a kompatibilitu právě s objektivy této značky. Jsou proto ideální volbou a díky nim získáte jistotu, že jste na svůj objektiv nasadili opravdu to nejlepší.
Filtry jsou kompletně vyráběny v Japonsku a dodávány v praktickém pouzdře navrženém s důrazem na estetiku, ergonomii a maximální ochranu.

Průměr filtru (mm): 72

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!