Rollei Rock Solid Tripod Gamma Mark II

Poslední kusy za akční cenu!

Kvalitní karbonový stativ s nosností až 20 kg. Vyznačuje nízkou váhou a kompaktními rozměry pro snadnou manipulaci a snadné přenášení. Tripod i monopod v jednom určený pro pořizování kvalitních fotografií v terénu i na cestách.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
7 190 Kč s DPH
5 942 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Rollei Rock Solid Tripod Gamma Mark II – tripod i monopod do terénu

Přenosný stativ Rollei Rock Solid Tripod Gamma Mark II pro profesionální snímky zejména v exteriéru. Vyznačuje se nosností až 20 kg, díky čemuž s přehledem unese velké množství fotoaparátů a dalšího příslušenství. Vysokou zátěž na jedné straně doplňuje nízká hmotnost na té druhé. Stativ se vyznačuje nízkou váhou a kompaktními rozměry pro snadnou manipulaci a snadné přenášení. Tripod, monopod, jedna noha nebo tři – záleží na vás, jaké snímky chcete zachytit.

Rollei Rock Solid Tripod Gamma Mark II podrží vaše záběry ve stabilní poloze i ve velmi náročných podmínkách. Karbonová konstrukce zajišťuje optimální rozložení váhy a tím také pevnou pozici nožiček během fotografování. Podle toho, na jakém povrchu se chystáte fotografovat, využijete gumové prvky nebo ocelové hroty. Konstrukce je speciálně navržena tak, abyste z tripodu během okamžiku vytvořili monopod s nosností až 12 kg. Rychloupínací deska podporuje systém Arca-Swiss.

Ať už je jakékoli počasí, stojíte na starožitných parketách, nebo ostrých kamenech, tento stativ vám pomůže k profesionálním fotografiím. Speciální vinutí z karbonových vrstev zajišťuje dokonalé rozložení zatížení až 20 kg. Maximální výška 163,5 cm vám dopomůže k nalezení perfektního úhlu záběru. Vybaven je kulovou hlavou s panoramatickou funkcí, rychloupínací deskou a dvěma vysoce kvalitními vodováhami.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Stativová hlava: ano

Maximální zatížení: 20 kg

Maximální výška: 163,5 cm

Minimální výška: 21 cm

Výška ve složeném stavu: 60,5 cm

Hmotnost: 1750 g

Barva: černá


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!