Pentax K-3 Mark III tělo

Vyberte barvu:
Speciální cenová akce Pentax! Platí do 3.8.2024 nebo do vyprodání zásob.

Vlajková loď APS-C zrcadlovek Pentax. Je vybavena 26MP senzorem, výkonnou 5.5EV stabilizací, rychlýmsériovým snímáním až 12sm./s a novým autofokusovým modulem SAFOX 13 se 101 AF body. Samozřejmostí je plnohodnotné utěsnění proti nepřízni počasí.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
41 290 Kč s DPH
34 124 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Pentax K-3 Mark III tělo

Vlajková loď APS-C zrcadlovek Pentax. Je vybavena 26MP senzorem, výkonnou 5.5EV stabilizací, rychlýmsériovým  snímáním až 12sm./s a novým autofokusovým modulem SAFOX 13 se 101 AF body. Samozřejmostí je plnohodnotné utěsnění proti nepřízni počasí.

APS-C BSI CMOS snímač s 25,7 MPX 

Díky revidovanému 25,7 MPX BSI-CMOS snímači s formátem APS-C podporuje K-3 Mark III nízký šum, hladké tóny a přesné podání barev v celém rozsahu citlivosti od 100-1 600 000 ISO. Nadstandardně vyhovuje práci v různých světelných podmínkách. Senzor je spárován s aktualizovaným obrazovým procesorem PRIME V, který dosahuje rychlého výkonu a zpracování ve prospěch statických snímků i záznamu videa. I proto je možné nepřetržité snímání v plném rozlišení rychlostí až 12 snímků za sekundu a nahrávání videa v rozlišení UHD 4K při 30p.

Stabilizace SR II v těle

Pokročilý 5osý systém SR II Shake Reduction poskytuje vybraným objektivům výkon stabilizace s účinností až 5,5 EV. Tento systém IS v těle pomáhá výrazně snížit otřesy fotoaparátu při fotografování z ruky s nižšími rychlostmi závěrky, což usnadňuje práci v obtížnějších světelných podmínkách.

Kromě redukce chvění a otřesů přináší mechanismus SR II výhody v podobě funkce Pixel Shift Resolution a funkce AA Filter Simulator. Pixel Shift Resolution - Posunem snímače v sekvenčních záběrech v malých krocích zachycuje informace o plné barvě na každém pixelovém místě, a poté tyto sekvenční snímky složí a vytvoří jeden snímek s bohatšími detaily a rozlišením. AA Filter Simulator - využívá během procesu snímání mikroskopické vibrace, které pomáhají zmírnit moaré u textur a vysokofrekvenčních materiálů. 

SAFOX 13 Phase-Detection AF

Senzor automatického ostření SAFOX 13 je vylepšený nejen o počet bodů ale i plochu pokrytí. Systém zaostřování s fázovou detekcí využívá 101 jednotlivých bodů, včetně 25 křížových snímačů uprostřed obrazového rámečku. Toto pole přináší výhody rychlosti a přesnosti zaostření v různých světelných podmínkách až do -4 EV

Nový snímač RGBIr s rozlišením 307 000 pixelů a nový sledovací algoritmus navíc podporují přesnější sledování objektů, a to i při pohybu různými rychlostmi nebo v nepravidelných směrech.

Analýza scény v reálném čase

Pomocí snímače RGBIr s vysokou hustotou a obrazového procesoru PRIME V může K-3 Mark III používá systém pro analýzu scény v reálném čase k optimalizaci expozice a přesnosti AF detekcí tváří a očí objektů pomocí procesu rozpoznávání obrazu. Tento systém se spoléhá na technologii Deep Learning, systému založeném na AI, pro přesnější detekci subjektu a posouzení scény.

Hlavní přednosti:

 • APS-C BSI-CMOS s 25,7 MPX snímač
 • 3osoá stabilizace obrazu SR II + 5,5 EV
 • Hledáček se zvětšením 1,05× (ekvivalent 0,7× na kinofilmu)
 • 3,2 " dotykový LCD s 1,62 MPX
 • Zaostřování Safox 13
 • 101 AF bodů, 25 křížového typu
 • Rychlost snímání 12 sn./s
 • Analýza scény v reálném čase
 • Pixel Shift Resolution
 • Anti-aliasing simulace
 • UHD 4K video při 30 sn/s
 • Utěsněné tělo ze slitiny hořčíku
 • Bluetooth, WiFi
 • Duální sloty SDXC (UHS-II podporováno ve slotu 1)


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!