Pentax K-3 Mark III Monochrome tělo

Speciální cenová akce Pentax! Platí do 3.8.2024 nebo do vyprodání zásob.

Model K-3 Mark III Monochrome doplňuje řadu vlajkových fotoaparátů Pentax APS-C. Je vybavený 25,7 Mpx CMOS snímačem navrženým speciálně pro černobílou fotografii, díky čemuž nabídne výjimečně ostrý výstup a bohatou reprodukci detailů. Disponuje 101-bodovým AF systémem s vysokou hustotou bodů, optickým hledáčkem s kvalitním hranolem a pokročilým pětiosým stabilizátorem obrazu SR II Shake. Pentax K-3 Mark III Monochrome má robustní fyzickou konstrukci a je plně utěsněný proti povětrnostním vlivům.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
52 390 Kč s DPH
43 298 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

 

Popis a parametry

Pentax K-3 Mark III Monochrome je vybaven exkluzivně navrženým 25,7 Mpx BSI-CMOS obrazovým snímačem, který poskytuje pouze černobílý výstup a umožňuje fotografům vyjádřit zřetelný pohled na svět bohatý na barvy v černobílých snímcích s vysokým rozlišením. Fotoaparát využívá systém automatického ostření Safox 13 se 101 body, z nichž 25 je křížového typu. Dokáže snímat série rychlostí 12 snímků za sekundu (11 snímků za sekundu s kontinuálním AF). Nabízí jak funkce Pixel Shift Resolution, tak funkce simulátoru Anti-aliasing. Kromě odstranění barevného filtru disponuje K-3 III Monochrome bílým podsvícením stavového LCD displeje na horní straně fotoaparátu a šedými popisky funkcí a ikonami pro tlačítka. 

Monochromatický obrazový snímač

PENTAX K-3 Mark III Monochrome je vybaven obrazovým snímačem speciálně navrženým pro snímání pouze monochromatických snímků. Tím, že je fotoaparát navržen výhradně pro účely monochromatické fotografie, každý pixel detekuje data jasu světla procházejícího objektivem. Získaná data jsou pak přímo převedena do kompozice obrazu. Fotograf může vytvořit mimořádně jemný monochromatický výraz v obraze s vysokým rozlišením a bohatými gradacemi.

Vlastní obrazové režimy určené výhradně pro monochromatickou fotografii

PENTAX K-3 Mark III Monochrome nabízí tři režimy Custom Image exkluzivně navržené pro monochromatický obrazový snímač – Standard, Hard a Soft. Každý režim poskytuje drobné nastavení parametrů, jako je tón, tónina, kontrast a ostrost. To umožňuje fotografovi personalizovat snímky pro požadovanou konečnou úpravu.

Design odrážející koncept monochromatické fotografie

Koncept monochromatické fotografie je patrný v celém těle fotoaparátu Pentax K-3 Mark III Monochrome, od bílého podsvícení na stavovém LCD displeji umístěného na jeho horním panelu, až po monochromatický nápis vytištěný na levém horním rameni zadního panelu. Nabídka uživatelského rozhraní fotoaparátu obsahuje ve výchozím nastavení černobílé barevné schéma, zatímco ikony vytištěné na tlačítkách a přepínačích na vnější straně fotoaparátu jsou ve třech odstínech šedé.

Systém redukce otřesů v těle

Pentax K-3 Mark III Monochrome obsahuje pokročilý mechanismus SR (Shake Reduction), který fotografovi umožňuje používat všechny typy objektivů – od nejnovějších až po staré – a pořizovat ostré snímky bez rozmazání a zároveň optimalizovat charakteristický vizuální výraz každého objektivu.

 


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!