Pentax DA 50-200mm f/4-5,6 ED WR SMC

 

Pentax DA 50-200mm f/4-5,6 ED WR SMC

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
6 990 Kč s DPH
5 777 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Teleobjektiv se zoomem jehož ohnisková vzdálenost odpovídá po přepočtu na klasický kinofilmový formát 76.5 až 307 mm. Objektiv je vybaven velmi kvalitní optikou, která obsahuje i členy z velmi kvalitního ED skla. Díky tomu má celý objektiv velmi kvalitní obraz s potlačením optických vad v celém rozsahu zoomu.

Novinkou u tohoto objektivu je zvýšená odolnost proti povětrnostním podmínkám. Objektiv je konstruován tak, aby bylo zabráněno vniknutí prachu a vody do jeho vnitřních prostor a tak lze společně s velmi odolnými digitálními zrcadlovkami Pentax použití i v dešti nebo v místech s vysokou vlhkostí.

ED - Čočky objektivu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního ED skla s mimořádně nízkým rozptylem. Pomocí těchto skel se potlačuje chromatická aberace na čočkách (chromatická aberace je různý úhel lomu při přechodu ze skla do vzduchu a naopak pro různé vlnové délky světla, tedy barvy).

WR - Objektivy s tímto označením jsou odolné proti povětrnostním podmínkám a s použitím na odolných tělech digitálních zrcadlovek Pentax je lze používat i za deště nebo mlhy.

DA - Označení objektivu určeného pouze pro digitální zrcadlovky.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!