Panasonic Lumix S PRO 70-200mm f/2,8 O.I.S.

 

Profesionální teleobjektiv 70-200mms vysokou světelností f/2,8 v celém rozsahu, určený pro standard L-mount. Nabízí vysokou obrazovou kvalitu napříč všemi ohniskovými vzdálenostmi zoomu. Je určen pro profesionální práci v terénu.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
53 390 Kč s DPH
44 124 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

LUMIX S PRO 70-200mm F2.8 O.I.S. je telezoom s vysokou světelností f/2,8 po celém rozsahu, který nabízí vysokou obrazovou kvalitu napříč všemi ohniskovými vzdálenostmi zoomu. Je určen pro profesionální práci v terénu.

Objektiv se skládá z 22 optických členů v 17 skupinách. Dvě UED (Ultra Extra-low Dispersion) čočky, tři ED (Extra-low Dispersion) čočky a jejich optimální uspořádání efektivně potlačuje axiální chromatickou aberaci a chromatickou aberaci při zvětšení. Asférická čočka také upravuje astigmatismus pro vysoké rozlišení. Dvojitý ostřící systém potlačuje výkyvy v aberacích i na velmi malou vzdálenost; díky tomu je i při otevřené cloně obraz dokonale vykreslen od středu do rohů napříč všemi ohniskovými vzdálenostmi zoomu.

Objektiv sám o sobě pokrývá ohniskové vzdálenosti od 70mm do 200mm; s telekonvertorem až 280mm (1.4x, s DMW-STC14) a 400mm (2x, s DMW-STC20) se z něho stává super tele objektiv s max. 480 fps pro vysokorychlostní a přesné automatické ostření. Optická stabilizace O.I.S. (Optical Image Stabilizer) v objektivu je synchronizovaná s optickou stabilizací v těle fotoaparátu. Body I.S. a pětiosá duální optická stabilizace Dual I.S. 2 umožňuje použít až o 6.5 EV delší čas závěrky. Mechanismus FC (Focus Clutch) umožňuje okamžité přepínání mezi režimy AF/MF a velmi přesné manuální ostření.

Konstantní clonové číslo f/2,8 ve všech ohniskových vzdálenostech je zárukou plynule rozostřeného pozadí s jemnou gradací od bodu zaostření, úchvatného bokehu i bohaté perspektivy. LUMIX S PRO 70-200mm F2.8 O.I.S. je skvělou volbou i pro video. Jeho mechanismus potlačuje změnu úhlu záběru při změně zaostření (tzv. focus breathing); tato vada bývá zásadním problémem u všech výměnných objektivů primárně navržených pro fotografování.

Robustní konstrukce odolná proti prachu/stříkající vodě vydrží i tvrdší klimatické podmínky (až do -10°C) a nabízí vysokou mobilitu. Průměr filtru je 82 mm a clona složená z 11 lamel a má kruhový tvar.

Bajonet: L-Mount
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 70 - 200
Světelnost (f/): 2.8
Optická stabilizace: ANO
Průměr filtru (mm): 82
Sluneční clona (v balení): ANO
Délka (mm): 208.6
Hmotnost (g): 1570

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!