Panasonic Lumix S PRO 16-35mm f/4

 

Všestranný širokoúhlý zoom s rozsahem 16-35mm, určený pro standard L-mount. I přes své kompaktní rozměry a odlehčenou konstrukci umožnuje snímky ve vysokém rozlišení a s nádherným bokehem. Objektiv se může pochlubit špičkovou obrazovou kvalitou fotografií i videa.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
38 390 Kč s DPH
31 727 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

LUMIX S PRO 16-35mm f/4 (S-R1635) je všestranný širokoúhlý zoom, který i přes své kompaktní rozměry a odlehčenou konstrukci umožnuje snímky ve vysokém rozlišení a s nádherným bokehem. Objektiv se může pochlubit špičkovou obrazovou kvalitou fotografií i videa.

Objektiv má 12 členů v 9 skupinách a tři asférické čočky. ED (Extra-low Dispersion) a UHR (Ultra-High Refractive Index) čočky a jejich optimální uspořádání jsou zárukou vysokého MTF výkonu. Nový objektiv nabízí mimořádně vysoké rozlišení i v rozích záběru při otevřené cloně, úchvatný bokeh a zároveň potlačuje zdvojený bokeh a vinětaci.

Pohon automatického ostření zajišťuje lineární motor se dvěma magnety. I přes malé rozměry má vysoký výkon a max. 480 fps sensor drive pro rychlé a velmi přesné automatické ostření. Mechanismus FC (Focus Clutch) umožňuje okamžité přepínání mezi režimy AF/MF a velmi přesné manuální ostření. LUMIX S PRO 16-35mm F4 skvělou volbou pro natáčení videa - jeho mechanismus potlačuje změnu úhlu záběru při změně zaostření (tzv. focus breathing); tato vada bývá zásadním problémem u všech výměnných objektivů primárně navržených pro fotografování.

Robustní konstrukce odolná proti prachu/stříkající vodě vydrží i tvrdší klimatické podmínky (až do -10°C) a nabízí vysokou mobilitu. Průměr filtru je 77 mm a clona složená z 9 lamel a má kruhový tvar.

 

Bajonet: L-Mount
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 16 - 35
Světelnost (f/): 4
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 77
Sluneční clona (v balení): ANO
Délka (mm): 99.6
Hmotnost (g): 500

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!