Panasonic Lumix S 85mm f/1,8

 

Nový kompaktní a lehký portrétní objektiv 85mm, určený pro full frame bezzrcadlovky s bajonetem L-mount. Díky vysoké světelnosti f/1,8 a špičkovému optickému výkonu nabídne úchvatný bokeh. Je určený všem profesionálním i amatérským fotografům, kteří jsou příznivci portrétní fotografie.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
15 590 Kč s DPH
12 884 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Nový objektiv LUMIX S 85 mm F1.8, který staví úroveň portrétních fotografií do nového světla.

Model LUMIX S 85mm f/1,8, který se díky svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti může pochlubit vysokou mobilitou, je určený všem profesionálním i amatérským fotografům, kteří jsou příznivci portrétní fotografie. Konstrukce objektivu využívá 9 elementů v 8 skupinách a dvou ED (Extra-Low Dispersion) členů. Díky tomu účinně potlačuje jak axiální chromatickou aberaci, tak chromatickou aberaci zvětšení.

Objektivy pro modelovou řadu Panasonic LUMIX S nabízejí úchvatný bokeh a LUMIX S 85mm f/1,8 poskytuje plynulé přechody rozostření od roviny ostrosti směrem do krajů a také hladký, kulatý bokeh bez vinětace při fotografování bodových zdrojů světla. Novinka nabízí také silný výkon při záznamu videa díky speciálnímu mechanismu, který potlačuje změnu úhlu záběru při změně zaostření (tzv. focus breathing); tato vada bývá zásadním problémem u většiny výměnných objektivů primárně navržených pro fotografování.

Díky svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti přibližně 355 g překvapí LUMIX S 85mm f/1,8 svojí mobilitou. Robustní konstrukce odolná proti prachu a stříkající vodě vydrží i tvrdší klimatické podmínky (až do -10°C). Průměr filtru je 67 mm a clona složená z 9 lamel a má kruhový tvar.

Vlastnosti:

Dokonalé portréty
85mm objektiv nabízí úžasnou kombinaci zorného pole a komprese pozadí, clona F1.8 se stará o optimální velikost a hmotnost bez dopadu na kvalitu úžasných portrétů apod.

Konstrukce odolná vůči prachu, mrazu a stříkající vodě
LUMIX 85mm F1.8 je navržený tak, abyste s ním díky konstrukci odolné vůči prachu a stříkající vodě dokázali pořizovat snímky i v těch nejnáročnějších podmínkách za teplot až –10 °C.

Ideální pro záznam videa
Objektiv nabízí rychlé, přesné automatické ostření a plynulé změny clony, které jsou pro moderního tvůrce obsahu zásadní a umožňují vám pořizovat záznam videa ve 4K a fotografické snímky bez rušení objektu.

Konstrukce objektivu
Tato optimalizovaná konfigurace se skládá z 9 prvků v 8 skupinách, včetně 2 čoček ED pro špičkové rozlišení a minimum aberací. Objektiv nabízí vynikající ostrost a rozlišení od středu až po okraj obrazu. Je tedy ideálním objektivem pro full-frame systém LUMIX a nabízí kreativní možnosti bez kompromisů.

 

Bajonet: L-Mount
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 85
Světelnost (f/): 1.8
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 67
Sluneční clona (v balení): ANO
Délka (mm): 82
Hmotnost (g): 355

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!