Panasonic Lumix S 70-300mm f/4,5-5,6 MACRO O.I.S.

AKČNÍ CENA - OMEZENÝ POČET KUSŮ !!!

Vynikající zoom teleobjektiv 70-300mm, navržený pro full frame bezzrcadlovky řady Lumix S. Objektiv se může pochlubit vynikající kvalitou obrazu napříč celým rozsahem, což umožňuje dokonalé vykreslení mimořádně působivých fotografií a videí.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
22 990 Kč s DPH
19 000 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

LUMIX S 70-300mm F4,5-5,6 MACRO O.I.S. (S-R70300)
Full-Frame zoom objektiv s makro parametry pro řadu fotoaparátů LUMIX S

Nový LUMIX S 70-300mm f/4,5-5,6 MACRO O.I.S. se může pochlubit vynikající kvalitou obrazu napříč celým rozsahem, což umožňuje dokonalé vykreslení mimořádně působivých fotografií a videí. Nabízí také ultra rychlé a přesné automatické ostření a duální stabilizaci obrazu Dual I.S. pro agilitu a mobilitu v široké škále situací, včetně sportu, zvířat, portrétů, letadel a vozidel.

Objektiv nabitý nejmodernějšími optickými technologiemi se chlubí optimální konstrukcí 17 optických členů v 11 skupinách, včetně jedné UED (Ultra Extra-Low Dispersion) čočky, dvou ED (Extra-Low Dispersion) čoček a jedné UHR (Ultra-High Refractive Index) čočky. Díky tomu účinně potlačuje jak axiální chromatickou aberaci při snímání v dlouhých tele ohniscích, tak chromatickou aberaci a zkreslení na širokoúhlém konci. UHR čočka zajišťuje jednotnou kvalitu obrazu od středu až k okrajům a zároveň přispívá k optimálním a kompaktním rozměrům objektivu.

Díky malé zaostřovací vzdálenosti 0,54m i při největším ohnisku, dosahuje objektiv maximálního zvětšení 0,5x (při 300 mm) a snímá tak na makro v režimu foto i video předměty v poloviční životní velikosti. Kruhová clona s 11 lamelami vytváří nádherně kulatý bokeh v celém rozsahu zoomu.

Dual I.S. je kombinace O.I.S. (optické stabilizace obrazu) a stabilizace v objektivu (Body I.S.) u fotoaparátů řady LUMIX S, která kompenzuje pohyby ruky a umožňuje použít o 5,5 EV delší expozici. Ovládání funkcí ostření s vysokorychlostním snímačem s rychlostí až 480 fps je zárukou rychlého a vysoce přesného automatického ostření.

LUMIX S 70-300mm f/4,5-5,6 MACRO O.I.S. kompaktní a lehký, a tudíž komfortní a mobilní. Robustní design, odolný proti prachu a stříkající vodě chrání v drsných podmínkách i při -10°C pod nulou. Fluorinová povrchová vrstva na přední čočce navíc odpuzuje vodu a mastné nečistoty. Průměr filtru je 77 mm.

Všechny objektivy řady LUMIX S vynikají výkonem při nahrávání videa s mechanismem, který minimalizuje změnu úhlu záběru při změně zaostření (tzv. focus breathing); během zoomování je navíc potlačen posun zaostření při změně clony (tzv. focus shift), takže objekt je vždy zaostřený – pro kvalitu videa na profesionální úrovni.

Bajonet: L-Mount
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 70 - 300
Světelnost (f/): 4.5 - 5.6
Optická stabilizace: ANO
Průměr filtru (mm): 77
Délka (mm): 148
Hmotnost (g): 790

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!