Panasonic Lumix S 35mm f/1,8

Panasonic CASHBACK 1250kč platí do 8.1.2024 nebo do vyprodání zásob !

Lehký a výkonný objektiv LUMIX S 35 mm F1,8 od Panasonicu nabídne univerzální reportážní pevné ohnisko a vysokou světelnost f/1,8. Tento designově krásně vyvedený kousek Panasonic je čtvrtým přírůstkem do řady objektivů s vysokou světelností a bajonetem L-Mount. Objektiv se hodí pro všechny situace od krajin až po „street“ momentky využívající přirozeně široký úhel záběru.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
16 290 Kč s DPH
13 463 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Popis

Jedná se o čtvrtý objektiv do povedené "S" řady pevných skel s vysokou světelností f/1,8 pro fotoaparáty řady LUMIX. Velkou výhodou zde je, že S 35 mm f/1,8 má - stejně jako zbývající objektivy - stejnou velikost a rozložení ovládacích prvků, což nabízí praktické výhody při užívání. To oceníte třeba při využití fotoaparátu potažmo objektivu v kombinaci s gimbalem při natáčení videa. Objektivy tak lze rychle vyměňovat a kombinovat s minimálním nastavením připojeného dalšího příslušenství (například převodů pro ostření). Díky společnému charakteru kresby používání značně urychluje celkový workflow v produkci i postprodukci. A stejný průměr filtrového závitu umožňuje pro tyto objektivy sdílet společnou sadu filtrů.

 

Optická soustava objektivu

Objektiv LUMIX S 35 mm f/1,8 se skládá z celkem 11 členů, řazených do 9 skupin. Optická soustava zahrnuje také 3× asférické čočky a 3× čočky ED (Extra-Low Dispersion). Použití tří asférických čoček je zárukou skvělé kresby a docílení ještě působivějšího bokehu, což jsou společné výhody všech objektivů řady f/1,8. ED čočky a UED objektiv účinně potlačují chromatickou aberaci. 

 

Rychlý a přesný

Objektiv LUMIX S 35 mm f/1,8 má plynulý a tichý chod, můžete pracovat s vysokorychlostním a vysoce přesným kontrastním systémem automatického zaostřování i se snímačem s maximální rychlostí až 240 snímků za sekundu. Při nelineárním nastavení se zaostření posouvá úměrně rychlosti otáčení zaostřovacího kroužku, zatímco při lineárním nastavení se zaostření posouvá úměrně k úhlu otáčení zaostřovacího kroužku. Citlivost (velikost posunu zaostření na jeden dílek otočení kroužku) lze zvolit v rozsahu 90 až 360 stupňů po 30 stupních, aby bylo možné nastavit požadovaný způsob ostření.

 

Výborný pro foto i video

Objektiv Panasonic LUMIX S 35 mm f/1,8 vyniká nejen ve fotografii ale také při záznamu videa. Zejména díky mechanismu, který potlačuje tzv. focus breathing, tj. malé změny ohniskové vzdálenosti (dýchání obrazu) při ostření, což byl fatální problém všech výměnných objektivů určených pro fotografování. Spolu s mikrokokovým ovládáním clony pro plynulou změnu expozice lze nahrávat video v profesionální kvalitě.

 

Povedený design i odolnost

Objektiv má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, která činí přibližně 295 g a vyznačuje se mobilitou, hodící se k modelu Lumix S5. Robustní konstrukce objektivu je odolná proti prachu a špíně a vydrží použití v náročných podmínkách i při teplotě -10°C. Objektiv má kruhovou irisovou clonu s 9 lamelami a průměr závitu pro nasazení filtru 67 mm. 

 

 

 


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!