Panasonic Lumix S 24mm f/1,8

Věrnostní kupon 4000kč
SPECIÁLNÍ AKČNÍ CENA LUMIX, akce platí do 19.03.2024, nebo do vyprodání zásob.

Širokoúhlý objektiv s pevným ohniskem 24mm pro bezzrcadlovky s bajonetem L-mount. Kompaktní a lehký objektiv se vyznačuje nekompromisním optickým designem s výkonem k zachycení ostrých snímků širokých krajin v celé jejich šíři.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
Původní cena: 20 990 Kč
16 990 Kč s DPH
14 041 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Panasonic Lumix S 24mm f/1,8

Bohatší, podrobnější snímky. Plynulejší a přesvědčivější video.
Představujeme objektiv řady LUMIX S F1.8 24 mm. Kompaktní a lehký objektiv se vyznačuje nekompromisním optickým designem s výkonem k zachycení ostrých snímků širokých krajin v celé jejich šíři. Potlačení soustředěného dýchání a plynulé ovládání expozice přispívají k nádherně plynulému záznamu videa. Expresivní výkon je v dokonalém souladu se zbytkem řady F1.8, takže i když vyměníte objektivy, vaše poslední sekvence snímků se bude vyznačovat kontinuitou vysoké kvality.

Konstrukce odolná vůči prachu, mrazu a stříkající vodě
LUMIX S 24mm F1.8 byl vytvořen tak, abyste mohli pořizovat snímky i za těch nejtěžších podmínek, a to díky své konstrukci odolné proti prachu a vlhkosti, která vám umožní fotografování i při teplotách -10 °C.

Ideální pro záznam videa
Objektiv nabízí rychlé, přesné automatické ostření a plynulé změny clony, které jsou pro moderního tvůrce obsahu zásadní a umožňují vám pořizovat záznam videa ve 4K a fotografické snímky bez rušení objektu.

Konstrukce objektivu S-S24
Tato optimalizovaná konfigurace se skládá z 12 prvků v 11 skupinách, včetně 3 asférické čočky, 1 čoček UED a 3 čoček ED pro špičkové rozlišení a naprosté minimum chyb. Nabízí vynikající ostrost a rozlišení od středu až po okraj obrazu. Je tedy ideálním objektivem pro full-frame systém LUMIX a nabízí kreativní možnosti bez kompromisů.

 

Bajonet: L-Mount
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 24
Světelnost (f/): 1.8
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 67
Sluneční clona (v balení): ANO
Délka (mm): 82
Hmotnost (g): 310

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!