Panasonic Lumix S 18mm f/1,8

 

Objektiv Panasonic Lumix S 18 mm f/1,8, navržený pro full-frame bezzrcadlovky systému L-mount, je elegantní a kompaktní ultraširokoúhlý objektiv ideální pro fotografování krajiny, architektury a interiérů, ale i pro videotvorbu. Jasná maximální clona f/1,8 nabízí malou hloubku ostrosti a kruhová clona s devíti lamelami vytváří jemný, krásný efekt bokeh. Optický design se skládá ze třinácti optických členů ve dvanácti skupinách a zahrnuje tři asférické prvky, tři prvky s extra nízkou disperzí, je

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
21 590 Kč s DPH
17 843 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Panasonic Lumix S 18 mm f/1,8

Objektiv rozšiřuje stávající nabídku f/1,8 objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností z řady LUMIX S (85 mm, 50 mm, 35 mm, 24 mm). Disponují stejnou velikostí, stejným průměrem filtrového závitu 67 mm a polohou ovládacích prvků, které poskytují praktické výhody při používání. Těžiště těchto objektivů je téměř stejné, takže je výměna objektivů snadná a s minimálním nastavením vyvážení, když je kamera na gimbalu. 

Optika

Optická konstrukce složená ze třinácti optických členů ve dvanácti skupinách zahrnuje tři asférické, tři ED (extra-nízký rozptyl), jednu UED (ultra extra-nízký rozptyl) a jednu UHR (ultra vysoký index lomu) čočku pro minimalizaci optických vad. Použití tří asférických čoček zajišťuje jak vysoký deskriptivní výkon, tak krásný a přirozeně vypadající bokeh. Tři ED čočky účinně potlačují chromatickou aberaci. 

Videozáznam

Lineární ostřící motor potlačuje tzv. focus breathing a poskytuje plynulé, přesné a bezhlučné zaostřování. Spolu s mikrokrokovým ovládáním clony pro plynulou změnu expozice je objektiv ideální pro tvorbu videa. Objektiv nabízí ostrost a výkon ve vysokém rozlišení, je tedy ideální pro záznam videa ve 4K.

Konstrukce a odolnost

Panasonic Lumix S 18 mm f/1,8 byl navržen tak, aby byl kompaktní a lehký a zároveň odolal i těm nejnáročnějším podmínkám. S konstrukcí odolnou vůči prachu, vlhkosti a mrazu tak můžete tvořit i v nepříznivém počasí. Díky váze pouhých 295 gramů a délce jen 82 mm je objektiv úžasně mobilní a bude tvořit dokonalou dvojici s nejmenším plnoformátovým modelem společnosti Panasonic – Lumix S5.

Bajonet: L-Mount
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 18
Světelnost (f/): 1.8
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 67
Hmotnost (g): 340

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!