Panasonic Lumix G Vario 35-100mm f/4-5,6 ASPH. Mega O.I.S.

 

Vyberte barvu:

Všestranný a snadno přenosný objektiv s ohniskovou vzdáleností 35-100 mm (ekvivalent 35mm kinofilmu: 70-200 mm). Berte ho všude sebou a zkoumejte svou kreativitu přinesením mělké hloubky ostrosti do teleskopických snímků i portrétů pro výjimečné, expresivní výsledky.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
8 990 Kč s DPH
7 430 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Přibližte se ke scéně

Využijte maximum z tohoto snadno přenosného objektivu s všestrannou ohniskovou vzdáleností 35–100 mm (ekvivalent 35mm kinofilmu: 70-200 mm). Berte ho všude sebou kamkoliv a zkoumejte svou kreativitu přinesením mělké hloubky ostrosti do jak teleskopických snímků, tak i portrétů pro výjimečné, expresivní výsledky. A co víc, kovový držák zajišťuje vysoký výkon a kvalitu, zatímco elegantní kovový povrch přináší radost z používání tohoto objektivu.

MEGA O.I.S. – ostré výsledky

Zachyťte scény bez obav. Technologie optické stabilizace obrazu (O.I.S.) vestavěná přímo do objektivu zajistí, že vaše fotografie budou vypadat skvěle s ostrými obrysy bez rozmazávání po celém snímku. Stabilizátor okamžitě kompenzuje drobné pohyby a vibrace, které mohou tak snadno nastat při fotografování. Ničeho si však nevšimnete – uvidíte pouze úžasně ostré snímky.

Podpora HD videa – dokonalý záznam videa

Díky podpoře HD videa má každý uživatel vše, co potřebuje k záznamu pomocí svého fotoaparátu LUMIX. Nejen, že provádí hladké změny clony, takže nedochází k náhlým skokům expozice, ale také se vyznačuje tichou konstrukcí pro lepší záznam zvuku scény. A co víc, nabízí vynikající výkon při sledování – už nezmeškáte okamžik akce.

Složení objektivu

- 12 prvků v 9 skupinách

* 1 asférický člen
* 2 členy Extra-Low Dispersion

Asférické členy (ASPH) snižují velikost a hmotnost, efektivně zabraňují sférické a distorzní aberaci.

Členy s Extra-Low Dispersion (ED) opravují chromatické aberace a vytváří ostré, vysoce kontrastní snímky s jasnými barvami z rohu do rohu.

 

Ohnisková vzdálenost: 35-100 mm / 70-200 mm (ekvivalent 35mm filmu)

Clona: F4.0 (širokoúhlý) – F5.6 (teleobjektiv)

Velikost filtru: 46 mm

Délka objektivu: 50 mm

Hmotnost: 135g

 

 

 


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!