Panasonic Lumix G VARIO 45-200mm f/4,0-5,6 II Power O.I.S.

 

Výkonný a všestranný teleobjektiv pro fotoaparáty systému micro 4/3. Vestavěná optická stabilizace Power O.I.S. a odolnost proti stříkající vodě a prachu zajistí ostré fotky za každých podmínek.

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Popis produktu PANASONIC 45-200 mm f/4,0-5,6 II Power O.I.S

Díky snadnému použití je tento telezoom ve vaší výbavě nutností. Použijte nastavení 45 mm (ekvivalent 35mm kinofilmu: 90 mm) k pořízení působivých snímků na blízko. Pro ještě výkonnější zoomování použijte nastavení 200 mm (ekvivalent 35mm kinofilmu: 400 mm). Teleskopický zoom umožňuje přizpůsobit způsob pořizování snímků v závislosti na předmětu a kreativitě. Tento objektiv poskytuje dobře vyváženou korekci různých aberací a zajišťuje vysokou kvalitu obrazu.

Optická stavba

V optické soustavě skládající se z 16 prvků v 13 skupinách jsou zahrnuty 3 ED členy, které potlačují optické vady, mimo jiné i chromatickou aberaci. Výsledkem je ostrý, vysoce kontrastní obraz se stabilním optickým výkonem po celém rozsahu zoomu. Kruhová sedmi-lamelová clona dodává, rozostřeným objektům a světelným zdrojům, přirozený bokeh.

Optická stabilizace O.I.S.

Zachyťte scény bez obav nebo v rychlosti okamžiku. Technologie optické stabilizace obrazu (O.I.S.) vestavěná přímo do objektivu zajistí, že vaše fotografie budou vypadat skvěle s ostrými obrysy bez rozmazávání po celém snímku. Další evoluce velmi oblíbené technologie MEGA O.I.S. posouvá tuto pokročilou technologie do stavu, kdy dokáže okamžitě kompenzovat i větší otřesy a vibrace fotoaparátu, které by se mohly objevit na fotografii. Můžete tak pořizovat živoucí scény bez potřeby stativu. Nakonec si budete moci užívat úžasně ostré snímky.

Dokonalý záznam videa

Díky podpoře videa má každý uživatel vše, co potřebuje k záznamu pomocí svého fotoaparátu LUMIX. Objektiv nejen provádí hladké změny clony, takže nedochází k náhlým změnám expozice, ale také se vyznačuje tichou konstrukcí pro lepší záznam zvuku scény. Navíc jeho úžasná výkonnost při automatickém zaostřování umožňuje zaznamenávat dokonalá videa v rozlišení 4K, pro něž je přesné zaostření klíčové.

Tělo z odolných materiálů

Postavte se živlům v téměř libovolném počasí nebo místě ke snímání. Objektiv se vyznačuje konstrukcí odolnou vůči postříkání a prachu, která je dostatečně odolná i pro náročné použití v terénu. Chrání vnitřní systém objektivu před pískem, deštěm a dalšími vlivy a činí z něj skvělou volbu pro snímání za náročných podmínek. Teď už vám nic nebrání v pořizování kreativních snímků přírody nebo krajiny.

 

 

- Tele hybridní 4,4x zoom Lumix s OIS pro foto a 4K video s odolností vůči povětrnostním podmínkám pro standard m4/3
- LUMIX G VARIO 45-200mm / F4.0-5.6 II / POWER O.I.S
(ekvivalent rozsahu ohnisek 90-400mm pro 35mm standard)
- 4,4x optický zoom, max zvětšení 0,38x, 7 lamelová clona až F22
- nejkratší ostřicí vzdálenost 100cm
- podpora 4K video, tichý provoz, 240fps AF ostření
- Odolnost povětrnostním podmínkám vodě, prachu
- Kompaktní rozměry 100mm a váha 370g
- Kovový bajonet, 3x ED člen
- Filtrový závit 52mm

Bajonet: Micro 4/3

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!