Panasonic Lumix G 42,5mm f/1,7 ASPH Power O.I.S.

 

Vyberte barvu:

Získejte efekt hloubky ostrosti pro působivější a kreativnější snímky díky tomuto vysokorychlostnímu objektivu s clonou f/1,7 a optickým stabilizátorem. Kompaktní objektiv ideální pro portréty, který ale díky své všestrannosti a optickému výkonu umožní užívat si věrné snímky na krátké vzdálenosti, včetně momentek a fotografií potravin.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
10 090 Kč s DPH
8 339 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Získejte efekt hloubky ostrosti pro působivější a kreativnější snímky díky tomuto vysokorychlostnímu objektivu Panasonic Lumix G 42,5mm f/1,7 ASPH Power O.I.S. Získejte efekt hloubky ostrosti pro působivější a kreativnější snímky díky tomuto vysokorychlostnímu objektivu Panasonic Lumix G 42,5mm f/1,7 ASPH Power O.I.S.

Společně se středně telefotografickou ohniskovou vzdáleností 42.5mm (ekvivalent 35mm kinofilmu: 85mm) je tento kompaktní objektiv ideální pro portréty s bohatou hloubkou. Díky své všestrannosti a optickému výkonu vám tento objektiv také umožňuje užívat si věrné snímky na krátké vzdálenosti, včetně fotografií potravin a momentek.

Asférické objektivy (ASPH) snižují velikost i hmotnost, efektivně zabraňují sférické a distorzní aberaci.

Technologie optické stabilizace obrazu POWER O.I.S. vestavěná přímo do objektivu zajistí ultra ostrý obraz. Další evoluce velmi oblíbené technologie MEGA O.I.S posouvá tuto pokročilou technologii do míst, kde okamžitě kompenzuje i větší otřesy a vibrace fotoaparátu, které by se mohly nepříznivě projevit na fotografii. Můžete tak pořizovat živoucí scény bez potřeby stativu.

Díky podpoře HD videa má každý uživatel vše, co potřebuje k záznamu pomocí svého fotoaparátu LUMIX. Nejen, že objektiv provádí hladké změny clony, čímž nedochází k náhlým skokům expozice, ale vyznačuje se také tichou konstrukcí pro lepší záznam zvuku scény. A co víc, nabízí vynikající výkon při sledování – už nezmeškáte žádný okamžik.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!