Panasonic Lumix TZ200D

 

Vyberte barvu:

Panasonic Lumix DMC-TZ200D, vybaven velkým 1" snímačem s 20 Mpx rozlišením je mimořádně schopný a všestanný kompaktní fotoaparát. Poradí si také s kvalitním videozáznamem v rozlišení 4K při 30sn./s. Vestavěný objektiv má 15x optický zoom s ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 24-360 mm a světelností f/3,3-6,4. Mezi přednosti fotoaparátu patří dotykový displej, kvalitní elektronický hledáček a 5osá stabilizace obrazu pro stabilní záběry i z ruky, akumulátor DMW-BLG10E

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
19 190 Kč s DPH
15 860 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Sofistikovaný objektiv

Díky výtečné optice se LUMIX TZ200 může pochlubit skvělými fotografiemi s minimem zkreslení a přezáření. Objektiv LEICA DC VARIO-ELMAR s 15násobným zoomem, širokoúhlým ohniskem 24 mm a pětiosým stabilizátorem HYBRID O.I.S.+ (Optical Image Stabilizer Plus) nabízí prakticky univerzální využití, stabilizátor účinně brání rozostření vlivem chvění přístroje při fotografování i natáčení videozáznamů. Kromě toho umožňuje objektiv ostřit již od vzdálenosti 3 cm, což nepochybně potěší milovníky makrofotografie – snímků miniaturních objektů se spoustou oku takřka neviditelných detailů.

Skvělé snímky za každého počasí

Mezi další přednosti patří vylepšený elektronický hledáček s vynikajícím rozlišením 2,33 Mpx a velmi slušným poměrem zobrazení 1,45x / 0,53x (ekvivalent klasického fotoaparátu). Hledáček má oproti běžnému displeji na zadní straně výhodu zejména za jasného slunečného počasí. Displej na zadní straně má úhlopříčku 7,6 cm a umožňuje dotykové ovládání. Rozlišení činí 1,24 Mpx, což bohatě stačí na spolehlivé zaostření. Snímky na displeji lze velmi jednoduše zvětšit a zkontrolovat tak každý detail. Při manuálním ostření je k dispozici šikovná funkce Focus Peaking, při níž fotoaparát zvýrazňuje hrany předmětů, které se nacházejí v hloubce ostrosti.

Rychlé a přesné automatické ostření

Rychlý a přesný autofokus zajišťuje samostatný lineární servomotor ostřícího systému. Ostření napomáhá i technologie Depth From Defocus (DFD), při níž systém porovnává dva snímky s odlišnou ohniskovou vzdáleností. Signál se přitom přenáší rychlostí až 240 okének za sekundu. Výsledkem je rychlé automatické ostření za cca 0,1 s.

Videozáznam ve 4K rozlišení

Kromě fotografování umí Panasonic LUMIX TZ200 i natáčet kvalitní a plynulý videozáznam v rozlišení 4K (3840x2160) rychlostí 30p / 25p (50Hz Area) či 30p (60Hz Area) nebo 24p ve formátu MP4. Funkce 4K PHOTO navíc umožňuje ukládat jednotlivá okénka z videozáznamu natočeného rychlostí 30 obr/s coby samostatné snímky v rozlišení 8 MPix. Ze vzniklé spousty záběrů si pak lze snadno vybrat pomocí nové funkce Auto Marking. Vybírá pro uživatele záběry, které se od ostatních výrazněji liší, např. když se někde objeví nová tvář nebo se objekt pohne. Díky funkci Sequence Composition lze tvořit působivé skládané záběry rozfázovaného pohybujícího se objektu v jedné fotografii (skládá se z okének vzniklých v režimu 4K PHOTO). Dosud takové fotografie vyžadovaly dlouhou a nelehkou práci v grafických programech. Pro milovníky videozáznamů je určená funkce 4K Live Cropping, usnadňující panning nebo zoomování během natáčení. Při panningu si uživatel stanoví počáteční a konečný úhel záběru a fotoaparát uloží záběr automaticky, takže není třeba nic měřit. Při zoomování lze rovněž nastavit cílový úhel záběru (resp. ohniskovou vzdálenost) předem. Režim High Speed Video umožňuje natáčet v rozlišení Full HD rychlostí 120 obr/s (60Hz Area - NTSC) / 100 obr/s (50Hz Area - PAL), k dispozici jsou rovněž funkce pro časosběrné snímání (Time Lapse) a Stop Motion.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!