Panasonic Lumix DC-S1H tělo

 

Novou videocentrická bezzrcadlovku s full frame snímačem nabízející kombinaci bezprecedentní filmové kvality záznamu videa a vysokou mobilitu systémového fotoaparátu.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
88 990 Kč s DPH
73 545 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Panasonic LUMIX S1H - videocentrický Full-Frame bez kompromisu s profesionální kvalitou videa

První bezzrcadlovka na světě, která zaznamenává video v rozlišení 6K rychlostí 24 sn/s (v poměru stran 3:2), 5,9K rychlostí 30 sn/s (v poměru stran 16:9) a 10bitový záznam rychlostí 60 sn/s ve 4K/C4K. Díky jedinečným technologiím nabídne neomezenou dobu záznamu ve všech režimech.

Filmový režim, neomezená kreativita.
Funkce V-Log/V-Gamut s více než 14 EV dynamického rozsahu, 6K Full-Frame snímky, 10bitové nahrávání Cinema 4K/4K 60p/50p a neomezená doba záznamu. LUMIX S1H je nová Full-Frame kamera, která umožňuje pořizování filmů v kinematografické kvalitě.

Nově vyvinutý snímač typu full-frame s technologií Dual Native ISO
Nově vyvinutý 24,2megapixelový full-frame CMOS snímač fotoaparátu LUMIX S1H disponuje technologií Dual Native ISO. Snímač obrazu využívá nastavení ISO dual-base a poskytuje tak nízkou úroveň šumu a vynikající kvalitu obrazu při nízké i vysoké citlivosti. Tato funkce spolupracuje s procesorem Venus Engine, dosahuje maxima ISO 51200 / rozšířené ISO 204800, minimalizuje šumy při vysoké citlivosti a nádherně vykresluje tmavé oblasti obrazu. Navíc filtr low-pass efektivně redukuje efekty moaré. Všude tam, kde je potřeba profesionální výkon za špatného osvětlení, je fotoaparát LUMIX S1H připraven k akci.

Široký výběr formátů záznamu umožňující jakýkoli typ snímání
Díky širokému rozsahu režimů záznamu pokrývá LUMIX S1H jakoukoli oblast, od kina až po televizi. Kromě 10bitového záznamu ve formátu 4:2:0 v rozlišení C4K/4K při 60p/50p a C4K/4K při 30p/25p/24p fotoaparát také nově nabízí 10bitový záznam 4:2:0 6K/24p v 3:2 a 10bitový záznam v 5.9K při 30p/25p/24p 4:2:0 v 16:9. Anamorfní režim v rozlišení 4K je také k dispozici. Vysoká kvalita obrazu, flexibilita a výraz - LUMIX S1H je připraven na všechny požadavky dnešní doby.

4:2:2 10bitový interní záznam / výstup HDMI
Díky neuvěřitelně bohatému barevnému profilu lze ve fotoaparátu pořizovat 10bitový záznam videa 4:2:2 C4K/4K při 30p/25p/24p. Při nastavení na 10bitový záznam poskytuje fotoaparát 10bitový výstup 4:2:2 HDMI a umožňuje tak pořizovat vysoce kvalitní záznamy s externím nahrávacím zařízením. 4:2:2 10bitový formát má přibližně 128násobný objem datových informací 4:2:0 8bitového formátu a tento režim je schopen zobrazit více než 1 miliardu barev. Tento obrovský objem datových informací o barvách je vysoce cenný v následné produkci a umožňuje upravovat barvy dynamicky a radikálně a dokonce změnit denní scény v noční scény. Využití síly vyjadřování plně formátového fotoaparátu posune 4K video do úžasných nových dimenzí.

V-Log/V-Gamut s 14+ EV dynamického rozsahu
Předinstalované režimy V-Log a V-Gamut jsou kompatibilní s Cinema VariCam Look, nabízí 14+ EV dynamického rozsahu a velmi široké barevné spektrum. Uživatelé ocení neuvěřitelně přesnou reprodukci barev, jemné přechody z tmavých oblastí do jasného světla a precizní možnosti řízení barev v následné produkci. Konečným výsledkem je pak kreativnější výstup s lepším barevným výrazem. Navíc, záznamy z LUMIX S1H můžete bez potíží upravovat spolu se záznamy z fotoaparátů VariCam. Pro ještě větší pohodlí se na displeji fotoaparátu zobrazuje aplikace LUT, pokud je aktivní. V-Log fotoaparátu LUMIX S1H nabízí 14+ EV dynamického rozsahu, což odpovídá PQ požadavkům HDR, zatímco V-Gamut pokrývá plné barevné spektrum HDR a dává tak uživatelům při snímání přístup k technologii HDR, ať už jsou kdekoli.

Historicky první ventilátor ve full-frame fotoaparátu DSLM umožňuje podporou neomezeného záznamu videa.

Poprvé v historii full-frame fotoaparátů DSLM je model LUMIX S1H v rámci standardní výbavy vybaven integrovaným ventilátorem — který typicky bývá jen u profesionálních modelů. Ventilátor je součástí nově vyvinutého systému rozptylu tepla, který umožňuje neomezený videozáznam. Mezi další prvky tohoto systému patří design odolný proti prachu a vlhkosti, nízká úroveň vibrací pro snížení zátěže na systém stabilizace obrazu a extrémně tichý provoz. Ventilátor lze použít v rámci čtyřech různých nastavení. Režim AUTO1 spouští ventilátor krátce po zahájení snímání, udržuje nízkou teplotu a umožňuje dlouhou relaci snímání. Režim AUTO2 upřednostňuje tichý provoz a udržuje ventilátor ve vypnutém stavu tak dlouho, jak je to jen možné.

V současné době se jedná o nejlepší video bezzrcadlovkou nabitou těmi nejvýkonnějšími funkcemi:

 • zcela nový snímač 24.2MPx MOS 14-bit (Low Pass filtr pro ostré video bez moaré)
 • nový procesor Venus Engine,
 • Dual Native ISO (rozsah citlivosti ISO 50-204800)
 • závěrka 30min - 1/8000s (mechanická + elektronická)
 • sériové snímání až 9fps (mech. závěrka), až 60fps (el. závěrka 8M/4K)
 • reálný OLED hledáček s rozlišením 5760k (zvětšení 0,78x, odezva 0,005s)
 • výklopný a otočný selfie dotykový 3.0“ LCD s rozlišením 2100k a poměrem stran 3:2
 • noční režim zobrazení hledáčku a LCD včetně podsvětlených tlačítek
 • inverzní stavový displej s trvalým zobrazováním údajů i ve vypnutém stavu
 • tělo z hořčíkové slitiny s profesionální certifikací (odolné dešti, prachu, mrazu),podpora vertikálního gripu
 • L-Mount systém uchycení objektivů (plně kompatiblilní v alianci Panasonic, Leica, Sigma)
 • dvojitý 5-osý stabilizátor II. generace + optický v objektivu a pohybem snímače (korekce až 6,5 EV)
 • superrychlý DFD autofokus 0,08s (480fps), až 225 ostřících zón (volný výběru/vytváření skupin
 • AF s umělou inteligencí (rozpoznávání objektů, lidí, zvířat a ostření na oko a zorničky)
 • video 6K (24p) z celého snímače a C4K/4K (30p) 4:2:2 10-bit interně bez časového limitu
 • dynamický rozsah záznamu +14EV (V-Log s plným barevným pokrytím V-Gamut / VariCam look)
 • předinstalovaný V-Log, HDR video (včetně přímého náhledu View Assist)
 • vstup pro externí mikrofon (3,5 jack), sluchátkový výstup (3,5 jack), podpora XLR mikrofonů (adaptér DMW-XLR1)
 • duální sloty pro SD karty s podporou UHS-II
 • možnost nabíjení/napájení přístroje za provozu přímo přes standardní USB-C konektor
 • WiFi, Bluetooth 4.2 konektivita se vzdáleným ovládáním funkcí a expozice


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!