Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 8-18mm f/2,8-4 ASPH

 

Ulra širokoúhlý objektiv 8-18mm s vysokou světelností f/2,8-4 pro standard m4/3. Nepřekonatelná optika Leica zajistí špičkovou kvalitu snímků, která uspokojí i náročné profesionály. Tento svižný a vysoce kvalitní objektiv funguje i za nepříznivého počasí, a je tak ideální na focení v terénu.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
30 290 Kč s DPH
25 033 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 8-18mm f/2,8-4 ASPH

Tento širokoúhlý objektiv se zoomem je lehce přenosný a má skvělou schopnost vykreslení snímku, což je kombinace vlastností fotoaparátů LEICA. Neuvěřitelné rozlišení tohoto objektivu LEICA DG jasně a kompletně vykreslí ultra širokoúhlé 16mm krajinky až po standardní 36mm momentky (ekvivalent 35mm fotoaparátu). Využívá také 67mm filtr, čímž dosahuje větší kreativity při focení i natáčení videa. Tento svižný a vysoce kvalitní objektiv funguje i za nepříznivého počasí, a je tak ideální na focení v terénu.

Objektiv LEICA DG – nepřekonatelná optika
Rozhodněte se pro objektiv LEICA DG a získáte nepřekonatelnou kvalitu optiky a výkon. Přirozeně splňuje nejpřísnější normy kvality stanovené společností Leica Camera AG. Díky sofistikované konstrukci těchto objektivů si budete užívat dokonalou čistotu obrazu až k okrajům vašich fotografií. Zároveň je zabráněno zkreslení jakéhokoliv druhu, což umožňuje přesné a ostré vykreslení snímku. To znamená, že máte ve své dlani ideální nástroj pro tvorbu profesionálních snímků.

Povrch potažený nanomateriály – čistý obraz ze všech úhlů
Zbavte se rušivých duchů a odlesků – na objektivy v tomto systému byl aplikován povrch potažený nanomateriály. Tento speciální, velmi tenký povlak byl původně vyvinut společností Panasonic za účelem redukce otravných odrazů v celém světelném spektru. A výsledek? Křišťálově jasné snímky i při fotografování světlého zdroje ve tmě.

Podpora videa – dokonalý záznam videa
Díky podpoře videa má každý uživatel vše, co potřebuje k záznamu pomocí svého fotoaparátu LUMIX. Objektiv nejen provádí hladké změny clony, takže nedochází k náhlým změnám expozice, ale také se vyznačuje tichou konstrukcí pro lepší záznam zvuku scény. Navíc jeho úžasná výkonnost při automatickém zaostřování umožňuje zaznamenávat dokonalá videa v rozlišení 4K, pro něž je přesné zaostření klíčové.

Odolnost vůči vlhku/prachu/mrazu – pro větší tvůrčí svobodu
Postavte se živlům v téměř libovolném počasí nebo místě ke snímání. Tento objektiv se vyznačuje konstrukcí odolnou vůči vlhku, prachu a mrazu, která je dostatečně odolná i pro náročné použití v terénu. Chrání vnitřní systém objektivu před pískem, deštěm a dalšími vlivy a činí z něj skvělou volbu pro snímání za náročných podmínek. Teď už vám nic nebrání v pořizování kreativních snímků přírody nebo krajiny.

Rozměry a hmotnost
průměr 73,4 × 88 mm na délku
315 g

Obsah balení
Krytka objektivu, zadní krytka objektivu, sluneční clona, ochranný obal na objektiv

Bajonet: Micro 4/3
Určeno pro formát snímače: 4/3
Ohnisková vzdálenost (mm): 8 - 18
Světelnost (f/): 2.8 - 4
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 67
Sluneční clona (v balení): ANO
Délka (mm): 88
Hmotnost (g): 315

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!