Panasonic Leica DG Vario-Elmar 100-400mm f/4-6.3 ASPH. Power O.I.S.

 

Vysoce kvalitní univerzální teleobjektiv LEICA DG s výjimečně ostrou kresbou v celém rozsahu ohniskové vzdálenosti. O kvalitní snímky se kromě bleskurychlého ostření stará i výkonný optický stabilizátor POWER O.I.S. Díky odolnému provedení proti stříkající vodě i prachu lze objektiv používat i v náročných povětrnostních podmínkách.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
41 990 Kč s DPH
34 702 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Nový zoomový teleobjektiv produkuje výjimečně kvalitní snímky v celém rozsahu ohniskové vzdálenosti. Podporuje též vysokorychlostní přenos signálu (až 240 obr/s) a je tedy kompatibilní s mimořádně rychlým a přesným systémem automatického ostření s technologií DFD (Depth From Defocus), kterou jsou vybaveny nové fotoaparáty Panasonic LUMIX G. O ostrou kresbu se kromě bleskurychlého ostření stará i výkonný optický stabilizátor POWER O.I.S. Díky odolnému provedení proti vlhkosti i prachu lze objektiv používat bez jakýchkoli obav i v náročných přírodních podmínkách.

Mezi další přednosti nového teleobjektivu patří relativně malé rozměry a nízká hmotnost, což je obecná výhoda objektivů pro systémové fotoaparáty řady LUMIX G. S ohniskem odpovídajícím 800 mm u plnoformátového fotoaparátu tak lze fotografovat dokonce i z ruky bez stativu. S novým teleobjektivem LEICA DG se nabídka objektivů pro fotoaparáty Panasonic výrazně rozšiřuje a vychází tak vstříc stále většímu množství uživatelů.

Ohnisková vzdálenost:
100–400 mm / 200–800 mm (ekvivalent 35mm kinofilmu)
Maximální clona:
F4.0 (širokoúhlý) – F6,3 (teleobjektiv)
Velikost filtru:
φ 72 mm


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!