Panasonic Leica DG Summilux 25mm f/1,4 II ASPH

 

Kvalitní objektiv s pevným ohniskem 25mm a vysokou světelností f/1,4. Užívejte si vynikající kvalitu obrazu s minimálním zkreslením. Krásný efekt bokeh objektivů LEICA změní běžné scény na krásné, emocemi nabité fotografie.

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
16 490 Kč s DPH
13 628 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Vynikající jemné ostření

Užívejte si vynikající kvalitu obrazu s minimálním zkreslením - tento objektiv f/1,4 LEICA DG SUMMILUX nabízí vynikající rendrování obrazu pro fotografování v interiérech nebo v noci. Vysokorychlostní a vysoce přesné automatické ostření (díky ovládání automatického ostření s 240 snímky za sekundu) umožňuje přesné a čisté zachycení jakéhokoli prchavého okamžiku.

Krásný efekt bokeh objektivů LEICA, který očaroval tolik fotografů na celém světě, změní běžné scény na krásné, emocemi nabité fotografie.

Navíc je tento objektiv díky svému designu odolný proti prachu a vlhkosti a je za všech okolnosti perfektní volbou, jak v každodenním životě, tak i na cestách.

Objektiv LEICA DG -nepřekonatelná optika

Vyberte si objektiv LEICA DG a získejte nepřekonatelný výkon a kvalitu optiky. Přirozeně splňují nejpřísnější normy kvality stanovené společností Leica Camera AG.

Díky sofistikované konstrukci těchto objektivů si budete užívat dokonalou čistotu obrazu až po okraje fotografií. Zároveň nedochází k žádnému zkreslení, což umožňuje přesné a ostré vykreslení snímku. V ruce tak máte ideální nástroj na tvorbu profesionálních snímků.

Technologie povrchové nanovrstvy - jasný obraz ze všech úhlů

Zbavte se rušivých duchů a odlesků — na objektivy v tomto systému byl aplikován povrch potažený nanomateriály. Tento speciální, velmi tenký povlak byl původně vyvinut společností Panasonic za účelem redukce otravných odrazů v celém světelném spektru. A výsledek? Křišťálově jasné snímky i při fotografování světlého zdroje ve tmě.

9 prvků ve 7 skupinách:

- 2 asférické čočky

- 1 čočka s velmi vysokým indexem refrakce

Asférické čočky (ASPH) snižují velikost a hmotnost a efektivně zabraňují sférické a distorzní aberaci.

Čočka s velmi vysokým indexem refrakce (UHR) vylepšuje optický výkon, snižuje velikost a hmotnost a dosahuje jednotné kvality snímku od středu k okrajům.

Bajonet: Micro 4/3
Určeno pro formát snímače: 4/3
Ohnisková vzdálenost (mm): 25
Světelnost (f/): 1.4
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 46
Sluneční clona (v balení): ANO
Délka (mm): 54.5
Hmotnost (g): 205

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!